Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Fıstıktan bebek yapımı

Fıstıktan bebek yapımı

Fıstıklardan bebek yapmaya ne dersiniz? Son derece zevkli ve bir o kadar yorucu olmasına rağmen bence buna değer diyiyorum.

0ec8f0ba-7 2adb690d-6 7a48ac45-8 48b2a04d-4 69737afa-5 a80bebbd-9 aa1f067d-3 c89090df-2 f90a43ef-1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Buzdolabı dantel örtüsü modelleriBuzdolabı dantel örtüsü modelleri Buzdolabına örülen dantel örtü örnekleri her ne kadar eskisi kadar popüler olmamasına rağmen anadolu bölgelerinde ören bayanlar var.
  • İğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleriİğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleri İğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleri içerisinde çiçek, böcek, meyve, halka, püskül, yelpaze gibi çeşitli öğeler ipek iplikler ile işlenebilmektedir. En güzel modelleri sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizler için galerilerimizde mutfak ve diğer banyo, el, ayak havlu çeşitleri ve damat havlusu gibi havlu çeşitlerini yollayabilmekteyiz. Çeyizlerin önemli bir parçasını da mutfak […]
  • Çin düğüm sanatı örnekleriÇin düğüm sanatı örnekleri Çin düğüm sanatına son zamanlarda bende merak saldım bakalım ne gibi modelleri ve desenleri var gelin birlikte inceleyelim.
  • Dantel Yatak Örtüsü Modelleri YapılışıDantel Yatak Örtüsü Modelleri Yapılışı Danteller el emeği göz nuru sözünün adeta çıkış noktasıdır. Genellikle çeyizler için yapılan danteller artık çeyizden çıkmış her türlü amaç için yapılabilmektedir. Elbette bu uğraştırıcı dantel yapımı diğer tip işlemelere göre daha değerlidir. Zira her bir dantelde hem bizim hem de sevdiğimiz ve değer verdiğimiz insanların emeği ve onların sevgisi vardır. Bu nedenle dantel yatak örtüsü […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica