Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Fraktal örnekleri

Fraktal örnekleri

Fraktal resim çizimlerini daha önce bilmeyenler ve ne olduğunu merak edenler buradan detaylı örneklerine göz atabilirler.

fraktal örnekleri üçgen

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Justin Bieber resimleriJustin Bieber resimleri Youtube'a yüklediği video ile müzik yapımcılarının dikkatini çeken ve kısa süre içerisinde üne kavuşan Justin Bieber şu anda dünyanın en çok kazanan şarkıcıları listesinde bulunuyor. Genç kızların büyük merakla ve heyecanla konserlerine gittiğini şarkılarını dinlediklerini çok iyi biliyoruz. Yakışıklı Justin Bieber resimleri karşınızda hanımlar […]
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı kutlu olsun mesajları19 mayıs gençlik spor bayramı kutlu olsun mesajları 19 bayramınız kutlu olsun mesajlarını değerli genç arkadaşlarımıza ve bu bayramı benimseyen tüm vatandaşlarımıza resimli olarak sunuyoruz.
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı neden kutlanır19 mayıs gençlik spor bayramı neden kutlanır 19 mayıs gençlik spor bayramı Atatürk'ün gençlere armağan ettiği bir bayramdır. 23 nisan nasıl çocuklar için kutlanıyorsa ve çocukların değerine vurgu yapılıyorsa, 19 mayısta ise Türk gençliğine vurgu yapılmaktadır. Atatürk Gençlere her zaman sahip çıkmış ve onlara her zaman saygı duymuştur. Ölmeden önce Atatürk'ün genliğe hitabesi vardır. Orada onlara verdiği değer açıkça ortadadır. […]
  • Hd twilight duvar kağıtlarıHd twilight duvar kağıtları Twilight, genç kızların ve erkeklerin en çok sevdiği kitaplardan ve filmlerden birisidir. Hayranı olduğunuz twilight duvar kağıtları ile ekranlarınıza geliyor.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica