Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Fraktal örnekleri

Fraktal örnekleri

Fraktal resim çizimlerini daha önce bilmeyenler ve ne olduğunu merak edenler buradan detaylı örneklerine göz atabilirler.

fraktal örnekleri üçgen

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Justin Bieber resimleriJustin Bieber resimleri Youtube'a yüklediği video ile müzik yapımcılarının dikkatini çeken ve kısa süre içerisinde üne kavuşan Justin Bieber şu anda dünyanın en çok kazanan şarkıcıları listesinde bulunuyor. Genç kızların büyük merakla ve heyecanla konserlerine gittiğini şarkılarını dinlediklerini çok iyi biliyoruz. Yakışıklı Justin Bieber resimleri karşınızda hanımlar […]
  • En yakışıklı genç erkekler mavi gözlüEn yakışıklı genç erkekler mavi gözlü Genç ve yakışıklı mavi gözlü erkeklere siz bayanlar hasta olacaksınız. Herkes böyle bebek yüzlü sevgilisi olsun ister ama nasip kısmet : )
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı neden kutlanır19 mayıs gençlik spor bayramı neden kutlanır 19 mayıs gençlik spor bayramı Atatürk'ün gençlere armağan ettiği bir bayramdır. 23 nisan nasıl çocuklar için kutlanıyorsa ve çocukların değerine vurgu yapılıyorsa, 19 mayısta ise Türk gençliğine vurgu yapılmaktadır. Atatürk Gençlere her zaman sahip çıkmış ve onlara her zaman saygı duymuştur. Ölmeden önce Atatürk'ün genliğe hitabesi vardır. Orada onlara verdiği değer açıkça ortadadır. […]
  • yakışıklı erkek fotolarıyakışıklı erkek fotoları Birbirinden yakışıklı hatta bebek yüzlü olarak nitelendirebileceğimiz erkek resimlerini ve fotoğraflarını siz değerli genç kızlarımıza göstermek istedik.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica