Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Fraktal resimleri

Fraktal resimleri

Fraktal örüntülerle meydana gelmektedir. Resim büyütülür yada küçültülür bu yapan kişiye kalmış bir olaydır. Halı yada kilimlerde fraktalları fazlası ile görebilmekteyiz.

Fraktal resimleri yeni

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Halı saha komikHalı saha komik En komik halı saha resimleri ve takım isimleriyle sizleri baş başa bırakıyoruz. Bildiğiniz halıyı halı sahaya sermişler ama bu desenli ve motifli bildiğiniz evde kullandığımız halı. Çok komik arkadaşlar : )
  • Ramazan bayramı mesajlarıRamazan bayramı mesajları Ramazan ayının sonunda bayramı hep birlikte kutlayacağız. En çok sevilen dini bayramlarında başında ramazan bayramı gelmektedir. Ailenize, sevenlerinize ve akrabalarınıza hal ve hatır sormak için en güzel anlamlı resimli ramazan bayramı mesajları ve sözleri yollamak isterseniz eğer, sitemiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.
  • Simetrik kilim ve halı desenleriSimetrik kilim ve halı desenleri Simetrik kilimler ve birbirinden güzel halı modellerini ve desenlerini çok beğeneceksiniz. Fiyatları oldukça pahalı ve bazıları el yapımıdır.
  • 23 nisan gösterileri videoları23 nisan gösterileri videoları Yirmi üç nisanda ülke genelinde çok güzel gösteriler düzenlenmektedir. Genelde bu gösteriler okullarda yapılıyor ve çok eğlenceli bir hal alıyor 23 nisan gösterileri youtube ile sende izle! https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NN_oucKvSmg  

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica