Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // GABRİEL GARCİA MARQUEZ SÖZLERİ

GABRİEL GARCİA MARQUEZ SÖZLERİ

Nobel ödüllü yazarlardan biri olan Gabriel Garcia Marquez biliyorsunuz ki hayatını kaybetti. Ama onun o güzel ve harika sözleri ise geride kaldı. Bizde Gabriel Garcia Marquez en güzel sözlerini sizler için bir araya getirdik. Galerimizden resimli sözlere sıra sıra bakabilirsiniz.

EN GÜZEL GABRİEL GARCİA MARQUEZ SÖZLERİ 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • öğretmenler günü afişleriöğretmenler günü afişleri Öğretmenlik en çok saygı duyulan meslek gruplarının başında gelmektedir. En onurlu ve aynı zamanda yüce bir meslek olan öğretmenlik, ne kadar özel bir gayeye hizmet ettiğini görmemek için kör olmak gerekir. Bu mesleğe her daim sahip çıkmalı ve böyle afişlerle, mesajlarla ve sözlerle destek vermeliyiz. Günümüzde doktorluk ve öğretmenlik meslekleri ne yazık ki değerini kaybetmiş ve […]
  • 1 mayıs bahar ve çiçek bayramı1 mayıs bahar ve çiçek bayramı Bahar ve çiçek bayramı 1 mayıs gününde kutlanmaktadır. Çiçeklerin açması doğanın adeta tekrardan dirilmesi güneşin dünyamızı ısıtması bahar mevsiminde meydana gelmektedir. Değerli ziyaretçilerimizin ve yurttaşlarımızın bahar ve çiçek bayramını en içtenlikle kutlarız.
  • Anneler günü resimleriAnneler günü resimleri Anneler biz evlatların bu dünyada en çok sevdiği varlıklardır. Onlara olan sevgimizi saygımızı hiçbir zaman eksik etmeyiz. Ne mutlu ki bizlere '' Anneler günü'' diye çok özel ve anlamlı bir gün var. Anneler gününde facebook'ta paylaşabileceğiniz çok özel resimleri bir araya getirdik.
  • Tripleks dubleks ev projesi örneğiTripleks dubleks ev projesi örneği Kim müstakil tripleks ve dubleks bir evde oturmak istemez ki değil mi? Şahane tasarımları  geniş yapıları ve bahçeleri ile bu evler bir insan için hayal kaynağıdır. Günümüzde dairelerin artması ve yüksek katlı binaların dikilmesi ile birlikte insanlar müstakil evlere hasret kalmıştır. Malum fiyatları çok yüksek olduğu için gücümüz yetmiyor ama napalım hayal etmekte güzeldir. Şimdi çok […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica