Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Galatasaray 4 yıldız formaları

Galatasaray 4 yıldız formaları

Artık Galatasaray 3 yıldızlı formalar tarihe karıştı ve yerini 4 yıldız logolu amblemli ve armalı Galatasaray formaları aldı. Gururla her yerde farkınızı ortaya koyarak bu formaları giyebilirsiniz.

galatasaray 4 yıldız formaları

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • telefonumda yeterli alan yok diyortelefonumda yeterli alan yok diyor Telefonunuzda yeterli alan yok ise, gereksiz uygulamaları silebilirsiniz. Yeteli alan yok demesinin sebebi telefonun 4 gb hafızaya sahip olması ve bunun 3 gb kadarını sistemin kaplamasıdır. Size geriye 1 gb kaldığından ve sizde sürekli uygulama yüklediğinizden dolayı hafıza hemen dolmakta ve yeterli alan yok demektedir. Telefona hafıza kartı alın ve rootlayarak uygulamaları ve oyunları […]
  • Galatasaray 4 yıldız capsGalatasaray 4 yıldız caps Galatasaray 4 yıldız ile ilgili geyikler caps ve resimler hepinizi güldürecek. Birbirinden komik ve akıllıca düşünülmüş bu espirileri takdir etmek gerekiyor.
  • Galatasaray 4 yıldız kapak fotoğraflarıGalatasaray 4 yıldız kapak fotoğrafları Galatasaray 4 yıldız kapak fotoğraflarını ve resimlerini çok beğeneceksiniz. Şampiyon Galatasaray! Bu sefer bir başka güzel şampiyonluk yaşıyoruz çünkü 4. Yıldızı taktık.
  • Galatasaray 4. Yıldız formaGalatasaray 4. Yıldız forma Bu sene lig çok heyecanlı geçti. Son ana kadar Şampiyonluk yarışı devam etti. Fenerbahçe ve Galatasaray 4. Yıldız için birbirileri ile kıyasıya rekabet içine girdiler. 4 yıldız formaları her iki takımında basıldı ve satışa sunuldu. Bu rekabette gülen taraf Galatasaray oldu. Gs'nin yeni dördüncü yıldız formaları, forması ve forma çeşitlerini renklerini burada bulabilirsiniz. 4 yıldız […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica