Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Gaziantep 2015 iftar saatleri

Gaziantep 2015 iftar saatleri

En kalabalık illerimizden birisi olan Gaziantep için iftar vakitleri ve sahur saatleri 2015 ramazan imsakiyesi aşağıda belirtildiği gibidir.

Gaziantep ramazan imsakiyesi 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Antalya iftar vakti 2015Antalya iftar vakti 2015 Ülkemizin en güzel şehirlerinden birisi Antalya'dır. Her yıl milyonlarca Turist ağırlamaktadır. Antalya'da oruç tutan kardeşlerimize ramazan imsakiyesini ve iftar saatlerini ezan vakitlerini takdim etmek istiyorum.
  • Adana iftar saatleri 2015Adana iftar saatleri 2015 Adana ili 2015 ramazan imsakiyesini yayınlıyoruz. İmsakiyede İftar saatleri 2015 ve sahur saatlerini vakitlerini bulabilirsiniz. İftar saat kaçta diye artık beklemenize gerek yok siz değerli ziyaretçilerimiz ve Adana için iftar saatlerinin 2015 çizelgesini ve takvimini paylaştık. Herkesin Allah tuttuğu orucu kabul etsin İnşallah. Ne kadar çok oruç tutarsak biz müminler için o kadar […]
  • Kandil kutlama mesajları sözleriKandil kutlama mesajları sözleri Kandil kutlama mesajları ve en güzel anlamlı kısa sözleri burada. Üstelik resimli olduğundan mütevellit çok beğeneceksiniz.
  • Regaib kandili ile ilgili hadislerRegaib kandili ile ilgili hadisler Efendimiz s.a.v hz. Muhammed tarafından söylenen sözlere hadis denilmektedir. Onun en güzel resimli kısa hadislerini sitemizde kandil ve diğer dini günler için bulabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica