Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Gelin damat lif örnekleri

Gelin damat lif örnekleri

Anlamlı ve çok farklı lif örmek istiyorsanız şayet gelin damat lif örnekleri tam sizlere göre. Evlenmek çoğu filme ve kitaba konu olmuştur. Gördüğümüz üzere elişlerinde bile evliliğin figürleri anlatılmaya çalışılıyor. Bence bu gelin damat lif örnekleri çeyizlerde mutlaka olması gerekiyor.

gelinle damat lifi 1 gelinle damat lifi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Hangi Vücut Tipine Sahipsiniz?Hangi Vücut Tipine Sahipsiniz? Günümüzde çoğu bayan kendi vücuduna göre kıyafet seçemiyorla. Bazı elbiseler uzun , bazıları ise kısa geliyor ve tam olmuyor. Bunu önlemek için vücut yapınızı mutlaka bilmelisiniz. Bizde bu konu hakkında vücut tiplerini sizlere sunduk. Aşağıda bulunan vücut tiplerinden hangisi sizinse ona göre kıyafet seçebilirsiniz.
  • Kasnak lif modelleriKasnak lif modelleri En güzel ve özel lif örneklerinin başında kasmakta yapılan modeller gelmektedir. Çoğu forum ve bloglarda birbirinden farklı model ve çeşitlerini bulabilirsiniz. Güzel ve farklı bir lif modeli örmek isteyenler çivili kasnakta yapılan modelleri denemeliler. İplerin çivilere karşılıklı olarak gerilmesi ile örülmektedir. Kasnak içi son zamanlarda çok merak uyandıran bir konu olmuştur. […]
  • Örgü bebek şapka modelleriÖrgü bebek şapka modelleri Bebeklerin saçları az olduğundan dolayı biz yetişkinlere göre daha çabuk üşümektedir. Soğukların etkilerinden korumak için bebeklerinize özellikle örgüden yünle yapılan şapka ve berelerden mutlaka örünüz. Yavrucaklarımıza sahip çıkalım ve onların değerini bilelim. Çoğu anneleri görüyorum soğuk havalarda çocuğunun başı açık o şekilde dışarıya çıkarıyor. Bebeklerimiz içi bu kış […]
  • Lif örneği modeliLif örneği modeli Yapılışı kolay sade bir lif örneği arıyorsanız bu basit model tam size göre diyebilirim. Örgü işine yeni heves eden genç kızlarımız için örnek teşkil edecek lif modeli karşılarında. Hepinize kolay gelsin.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica