Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // gelin damat lifi yapılışı

gelin damat lifi yapılışı

Gelin damat liflerini değişik örgü iplerle örebilirsiniz. Yapılışı konusunda kararı size bırakıyoruz ama sakallı iplerle çok şık oluyor.

gelin damat lifi yapılışı 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • dilber dudağı lif modelleridilber dudağı lif modelleri dilber dudağı lif örneklerinin ismi farklı olduğundan dolayı size bir garip gelecek ama yapılışını hissedince ne kadar kolay ve keyifli olduğunu anlayacaksınız.
  • En güzel havlu kenarları En güzel havlu kenarları Hanımlar evlerinde boş zamanlarında el işleri ile uğraşmaya bayılırlar. Havlu kenarı örnekleri onların en çok sevdiği ve değer verdiği işlemelerden birisidir.  Genç kızlar çeyizlerini güzelleştirmek ve zenginleştirmek için genelde en güzel ve özel havlu kenarı modellerini tercih etmektedirler. Evinizdeki havlular işlenmemiş ve düz görünümlü ise, sizlerde burada paylaştığımız havlu […]
  • Pullu Oya ÖrnekleriPullu Oya Örnekleri Oya yaparken hem sade oyaların hem da pullu oyaların olduğunu görebilirsiniz. Pullu oya yapacaksanız eğer, bu uygulamanın sandığınızdan kolay olduğunu bilmelisiniz. Eğer oya yapmayı biliyorsanız, bu işin sadece oya yaparken ip arasında pulları katmaktan ibaret olduğunu öğrenip rahatlayabilirisiniz. Elbette bu işte yeni iseniz, bu durum size biraz karmaşık gelebilir; ama unutmayın zaman […]
  • çiçekli örgü lif modelleri 2015çiçekli örgü lif modelleri 2015 Çeyizlerinize eğer çiçekli lif öreceksiniz modeller tam size göre. Birde hediye olarak örebilirsiniz. Seçim sizin.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica