Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Gelin Patiği Yapılışı

Gelin Patiği Yapılışı

Gelin patiği yapılışı ile ilgili açıklamalı anlatımdan sonra en güzel ve farklı bir örneğini burada size göstermek istiyorum.

Gelin Patiği Yapılışı

fts111

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  •  Fermuarlı örgü hırka modeli Fermuarlı örgü hırka modeli Ön ve arka kısımlarını kolayca yapabileceğiniz fermuarlı bir örgü hırkayı size takdim etmek istiyorum. arkasından yüz on ilmekle başlanarak on beş sıra kadar Selanik örgüsü ile tamamlayacaksınız.
  • Menekşeli battaniye örnekleriMenekşeli battaniye örnekleri Desenleri ile dikkat çeken ve menekşeli olması ona ayrı bir hava katan battaniye modelini ve örneğini size göstermek istiyorum.
  • el yapımı yastık örgü modelleriel yapımı yastık örgü modelleri Ben şahsen yastıkları hazır almaktan yana değilim. Elimde bulunan malzemeler ile son derece güzel yastıklar yapabiliyorum. En kısa zamanda fotoğrafları ekleyip sitemde yayınlayacağım. Şimdi ise bir başkası tarafından yapılmış olan merserize el yapımı yastık örneklerine bakacağız. Uzun süredir örgü ile farklı modeller paylaşmak istiyordum bu dileğim el yapımı örgü yastıklar ile […]
  • Tığla örülen yelek modelleriTığla örülen yelek modelleri şık bir yelek örmek her örgü seven bayanın arzusudur. Kış aylarında soğuklardan korunmak ve bunun üstüne şık bir yelek isterseniz eğer modeller tam size göre.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica