Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Göl nedir göl resimleri ve fotoğrafları

Göl nedir göl resimleri ve fotoğrafları

Derin ve etrafı karayla çevrili olan su alanına göl denilmektedir. Çukurlara zamanla su birikmiş ve göller oluşmuştur. Her göl, birbirinden farklı şekillere ve derinliklere sahiptir. Ülkemizde bolca göl bulunmaktadır. Merak edenler için resimleri ve fotoğrafları konumuza ekledik.

göl fotoğrafları resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Titanic su altı görüntüleriTitanic su altı görüntüleri Titanic en ünlü seyahat gemilerinden birisidir. Tarihe damga vurmuş ve kitapları filmleri yapılmıştır. Batan geminin görüntülerini ve fotoğraflarını merak edenler aşağıdan inceleyebilirler.
  • Yeşil yaprak resimleriYeşil yaprak resimleri Yaprak resimleri ve yaprakların üzerinde yer alan su damlaları ne kadar güzel ve farklı görünüyor değil mi? En güzel yeşil yaprak fotoğraflarını sizlerle baş başa bırakıyorum.
  • Masaüstü duvar kağıtları su damlasıMasaüstü duvar kağıtları su damlası Su damlaları masaüstü arka planda çok güzel durmaktadır. Farklı duvar kağıtları arıyorsanız eğer su damlası wallpaper tam size göre.
  • Burna tuzlu su çekmek orucu bozar mıBurna tuzlu su çekmek orucu bozar mı Buruna sıvı ilaç damlatmak yada tuzlu su çekmek orucu şöyle bozar; Eğer su boğazdan mideye girerde bozar. Gitmez ise bozmaz ve ilaçlarınızı kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica