Buradasınız : Ana Sayfa // İnternet // Google neden anasayfam olmuyor

Google neden anasayfam olmuyor

Google anasayfa olmamasının sebebi bilgisayarınıza giren ” Virüs” ve ” reklam yazılımıdır. ADW Cleaner adlı programı gezginler.net adresinden indirin ve kurun. Tara butonuna tıklayın ve ardından çıkan sonuçların hepsini işaretleyin ve kaldırın. Bilgisayar yeniden başlayacak ve tüm virüs ve reklam yazılımları silinecektir. Sonrasında chrome, firefox yada internet explorer kullanıyorsanız. Ayarlar bölümünden ana sayfanızı google olarak yapabilirsiniz.

2017 google neden anasayfam olmuyor

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Fesbuk aç – fesbuk girişFesbuk aç – fesbuk giriş Ülkemizde bazı kişilerin İngilizce telaffuzu konusunda zorlandığını biliyoruz. Nasıl ''Facebook'' Yazıldığını bilmeyen milyonlarca insan var. Araştırmalarıma göre en çok kullanılan ''Fesbuk'' terimidir. Bilmeyenler genelde google arama motoruna bu kelimeyi yazmaktadır. Onlara faydamız dokunsun diye Fesbuk hesabı nasıl açılır. Kısa ve anlaşılır bir şekilde yardımcı olacağız. Sosyal […]
  • en güzel resimli aşk sözleri ve şiirlerien güzel resimli aşk sözleri ve şiirleri Birbirinden güzel resimli aşk yazıları ile karşınızdayız. Umarım bu yazılar çok işinize yarayacaktır. Biliyorsunuz ki karşı cins her zaman güzel sözlerden hoşlanır. Ona aşkınızı en güzel şiirli resimlerle sözlerle ve mesajlar ile anlatmaya ne dersiniz?    
  • doğum günü resimli sözleri yazıları şiirleri ve mesajlarıdoğum günü resimli sözleri yazıları şiirleri ve mesajları Ben açıkçası burada yer alan resimli doğum günü şiirlerini çok beğendim. Eminim sizlerinde hoşunuza gidecektir. Arkadaşınızın yada sevdiklerinizin doğum gününü kutlarken kullanabileceğiniz doğum günü şiir E kartları ve resimli fotoğraflı doğum günü kutlama mesajları karşınızda dilediğinizi seçin ve sevdiklerinizle paylaşın.  
  • Lcw iş başvuru formu doldur 2015Lcw iş başvuru formu doldur 2015 Lc waikiki'de çalışmak isteyen binlerce bay ve bayan üniversite öğrencisi var. Lise mezunları ne yazık ki lcw mağazalarında zor iş bulabilmektedir. Genelde Üniversiteli olanlara öncelik vermektedirler. Başvuru formunu doldurarak sizlerde şansınızı deneyebilirsiniz LCW BAŞVURU FORMU

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica