Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Göz damlası orucu bozar mı?

Göz damlası orucu bozar mı?

Gözlerimde sorun var.. Bu yüzden göz damlası kullanmaktayım. Göz damlası orucu bozar mı)

Cevap: Bozmaz

göz damlası orucu bozar mı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Dayanamayıp orucunu bozana kaza mı gerekirDayanamayıp orucunu bozana kaza mı gerekir Dayanamayıp orucunu bozanlar kefaret ödemezler. Kaza yapmaları gerekir. Gerçekten dayanamıyorsa bu dediklerimiz geçerlidir.
  • Bir hasta ilaç alarak orucunu bozsa kefaret gerekir miBir hasta ilaç alarak orucunu bozsa kefaret gerekir mi Hastalar elinde olmayan sebeplerden dolayı ilaç almak zorunda kalabilirler. Bu yüzden kullanılan ilan kefaret gerektirmez. Kaza gerektirir.
  • Sahurda ne yemeli susamamak içinSahurda ne yemeli susamamak için Oruçlu olduğumuz zaman vücut özellikle yemekten çok suya ihtiyaç duymaktadır. Sahurda bu yüzden bolca su içmeniz gerekmektedir. 1 litre kadar su içebilirsiniz. Aç karnına içmeniz çok daha faydalıdır. İftardan sonra yine su içmeye devam etmelisiniz. Süt susamayı engellediği söylenmektedir.
  • Yüzmek orucu bozar mıYüzmek orucu bozar mı Yüzmek, denize girmek banyo yapmak, yıkanmak ve su ile temas etmek orucu bozar mı soruları en çok cevabı merak edilen sorulardır. Su mideye girmedikten sonra hiç bir şekilde oruç bozulmaz. Bu yüzden denize girebilir, banyo yapabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica