Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Gül çeşitleri ve resimleri

Gül çeşitleri ve resimleri

Güller çeşitleri ve güzel resimleriyle sitemizde yer aldı. Gül, dünyanın en güzel çiçeklerin başında gelir ve genelde aşkın simgesi olarak kabul edilir.

Gül çeşitleri ve resimleri 7

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Miraç kandili sözleriMiraç kandili sözleri En önemli kandillerin başında miraç kandili gelmektedir. İbadetlerin yapıldığı bu kandil gününde sevdiklerinizle en güzel mesajları ve sözleri paylaşabilirsiniz. Sitemiz adına hepinizin miraç kandilini kutlar ve dualarınızın kabul olmasını temenni ederiz.
  • En güzel kadir gecesi duasıEn güzel kadir gecesi duası Kadir gecesinde yapılması gereken ibadetlerin başında dua etmek geliyor. Edeceğimiz her dua allah'ın izniyle kadir gecesinde kabul olmaktadır. Nihat hocadan tutun en saygın hocaların resimli dualarını sayfamıza ekledik.
  • miraç gecesi önemimiraç gecesi önemi Miraç gecesi İslam'da çok önemli bir yere sahiptir. Bunun nedeni ise Hz. Muhammed'in Allah'ın huzuruna çıkması ve 5 vakit namaz ve diğer emirlerin ona bildirilmesidir. Miraç gecesinde yapılan ibadetler, tutulan oruçlar, kılınan namazlar ve edilen dualar Allah'ın izni ile kabul olur
  • Miraç günü oruç tutulurmuMiraç günü oruç tutulurmu Miraç günü geldiği zaman pek çok ibadetler ve dualar ederiz. Bu ibadetlerin başında elbette oruç tutulur. Miraç kandilinde oruç tutulur mu sorusuna verilebilecek en güzel cevap: Evettir ve bu manevi günde tutulan orucun sevabı çok büyüktür. Allah Hepinizin miraç günü orucunu kabul etsin AMİN:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica