Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Gül işlemeli dantel örnekleri 2015

Gül işlemeli dantel örnekleri 2015

Gül işlemeli motifli dantel modelleri 2015 yılında sıkça karşımıza çıkacaktır. Bu modelleri görünümleriyle sizi büyüleyecektir.

2018 Gül işlemeli dantel örnekleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • İğne oyası yatak odası dantelleri 2015İğne oyası yatak odası dantelleri 2015 İğne oyalı yatak odası dantelleri bu sene adından sıkça söz ettirecektir. İğne işinden anlıyorsanız yeni yatak odası dantellerini kolaylıkla örebileceksiniz.
  • Çiçekli lif modelleri 2015Çiçekli lif modelleri 2015 Çiçek motifleri örgü örneklerinde sıkça kullanılmaktadır. Burada yer alan lif örneklerine farklılık kattığı gözükmektedir.
  • 2015 güllü kenar danteli modelleri2015 güllü kenar danteli modelleri Güller, havlu kenarlarında sıkça kullanılan motiflerin ve işlemelerin başında gelmektedir. Çok güzel gösterdiği kesin. Değil mi?
  • Çini Sanatı ve Güzel motifleriÇini Sanatı ve Güzel motifleri Türklerin dış mimaride ve süslemede çok önem verdiği çini sanatı ve güzel motiflerini sizlere aktaracağız. Anadolu'da sıkça rastladığımız içini sanatı sürekli olarak yenilenmiş ve gelişmiştir. Farklı yöntemler ile oldukça çeşitleri yapılan çini süsleme sanatının mimariyi takip ettiğini görebiliyoruz. Burada mimarinin ne kadar üstün ve zengin olduğunun […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica