Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Güldüren karikatürler

Güldüren karikatürler

Karikatürlerde genelde hep hayan figürleri ve hemen akabinde ise futbol figürleri yayınlanır. Burada çok daha fazla güldüren karikatürleri bulabileceksiniz.

güldüren karikatürler tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • fenerbahçe sözleri kısafenerbahçe sözleri kısa Ülkemizde neredeyse tüm vatandaşların ortak ilgi alanı olarak futbolu söyleyebiliriz. Gerek Fenerbahçelisi gerek Galatasaraylısı veya Beşiktaşlısı, futbolla yatıp; futbolla kalkmaktadır. Neredeyse kültürümüzle bağdaşlaştırabileceğimiz futbol, bizi bizden alan, ortak bir paydada buluşmamızı sağlayan, genellikle toplu olarak izlediğimiz bir spor dalıdır. Bir de Avrupa Kupaları ve Dünya […]
  • Nike futbol topu GalatasarayNike futbol topu Galatasaray Nike Galatasaray için çok güzel ve farklı futbol topu üretti. Tüm Galatasaraylı gençlerin ve çocukların nike futbol topu ile doyasıya oynayacağına inanıyoruz.
  • David beckham ve büyük oğluDavid beckham ve büyük oğlu David beckham çocukları ile ön plana çıkan ve ailesine bağımlı olan bir futbol yıldızıdır. En büyük oğlunu merak edenler buradan fotoğraflara bakabilirler.
  • Nizami futbol sahası ölçüleriNizami futbol sahası ölçüleri Nizami futbol sahası ölçüleri nelerdir? Saha ölçülerini tam ve net olarak sizler için bir araya getirdik. Resimlerini ve saha ölçü örneklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica