Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Güldüren karikatürler

Güldüren karikatürler

Karikatürlerde genelde hep hayan figürleri ve hemen akabinde ise futbol figürleri yayınlanır. Burada çok daha fazla güldüren karikatürleri bulabileceksiniz.

güldüren karikatürler tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • galatasaray sözleri güzelgalatasaray sözleri güzel Ülkemize lig futbol takımları bazında önemli başarılar getiren, hem Avrupa'da hem de Dünya'da önemli bir konumda olan Galatasaray, taraftarlar gözünde adeta vazgeçilmez bir unsurdur. Galatasaraylı taraftarların inandığı bir gerçek varsa o da, ''Galatasaray demek Türkiye demektir'' anlayışıdır. Bu hayat felsefesi ile ülkemize Avrupa şampiyonluğu getiren Galatasaray'ı desteklemek en […]
  • Komik futbol resimleriKomik futbol resimleri Futbol ciddiyet isteyen bir oyundur. Bazen öyle anlat oluyor ki.. Çok komik görüntüler ve sahneler ortaya çıkabiliyor. Futbol severler için en komik futbol resimlerini ve görüntülerini yayınladık.
  • fenerbahçe sözleri kısafenerbahçe sözleri kısa Ülkemizde neredeyse tüm vatandaşların ortak ilgi alanı olarak futbolu söyleyebiliriz. Gerek Fenerbahçelisi gerek Galatasaraylısı veya Beşiktaşlısı, futbolla yatıp; futbolla kalkmaktadır. Neredeyse kültürümüzle bağdaşlaştırabileceğimiz futbol, bizi bizden alan, ortak bir paydada buluşmamızı sağlayan, genellikle toplu olarak izlediğimiz bir spor dalıdır. Bir de Avrupa Kupaları ve Dünya […]
  • Nike futbol topu GalatasarayNike futbol topu Galatasaray Nike Galatasaray için çok güzel ve farklı futbol topu üretti. Tüm Galatasaraylı gençlerin ve çocukların nike futbol topu ile doyasıya oynayacağına inanıyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica