Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Günaydın sözleri 2016

Günaydın sözleri 2016

Hepinize günaydınlar efendim.. Sabah şerifleriniz hayrola dedikten sonra sizler için güzel anlamlı ve resimli günaydın sözlerini paylaşmak istedim.

günaydın sözleri 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Sabah mesajları 2015Sabah mesajları 2015 Sevgiliye, arkadaşa, eşe ve dosta gönderebileceğiniz facebook sabah mesajlarını ve sözlerini kısa ve uzun olarak bir araya getirdik. Ayrıca komik sabah mesajlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.
  • Günaydın resimleriGünaydın resimleri Herkese günaydınlar efendim, Sabah şerifleriniz hayrola diyerekten en güzel günaydın resimlerini sözleri ve mesajlarıyla beraber yayınlıyoruz.
  • günaydın resimli mesajlarıgünaydın resimli mesajları Arkadaşınıza , sevgilinize veya dostunuza sabah uyandığınız zaman atabileceğiniz en güzel günaydın kartlarını ona gönderebilirsiniz. En güzel ve en yeni günaydın e-kartlarını sitemizde bulabilirsiniz.
  • Sahurda ne yemeliSahurda ne yemeli Sahura kalkmadan oruç tutarsanız eğer, aç kalma süresi artar ve halsizlikle birlikte baş ağrısı meydana gelir. Sahurda yenilebilecek hafif gıdalar nelerdir? Sahurda ağır yemeklerden kaçınınız. Sabah kahvaltısına kalkar gibi kahvaltı ediniz. Yumurta, peynir, süt gibi gıdalar Sizin tok kalmanızı sağlayacaktır. Aşırı yağlı gıdalardan kaçınızı. Tuzlu gıdalardan yine uzak […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica