Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Güneş gökyüzü resmi

Güneş gökyüzü resmi

Güneş ve gökyüzü manzarası kadar güzel ne var ki? Doğanın kaynağı onu besleyen bizleri ısıtan güneş olmazsa olmazımızdır.

güneş gökyüzü resmi görselleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • öğretmenler günü boyama örnekleriöğretmenler günü boyama örnekleri Öğretmenler gününde ilkokul öğrencilerine ve küçük çocuklarımıza çok güzel boyama sayfalarını sunmak istedik. Bu güzel boyama sayfaları ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaklar. 24 kasımda öğretmenliğin ne kadar kıymetli ve aynı zamanda değerli bir meslek olduğunu çocuklarımıza göstermek için boyama sayfalarını onlara boyatmalıyız. Öğretmelerin üstün çalışmaları ve çabaları […]
  • Babalar günü ne zaman hangi gün tarihi 2015Babalar günü ne zaman hangi gün tarihi 2015 Merakla beklediğiniz babalar günü hangi gün tarihi ve ne zaman olduğunu sizler için araştırdık ki bir an önce babanıza güzel hediyelerden satın alın ve gecikmeyin Babalar günü 21 haziran pazar 2015 tarihinde kutlanacaktır. Tüm babaların babalar gününü şimdiden kutlarız.
  • öğretmenler günü karikatürleriöğretmenler günü karikatürleri Kadim değerlerimize günümüzde ne yazık ki sahip çıkılmamakta ve bu durum biz eğiticileri ve öğretmenleri üzmektedir. Günümüzde belki de en çok ihtiyaç duyduğumuz mesleklerden birisi öğretmenliktir. Bence bu kutlu ve aynı zamanda onurlu olan mesleği her daim yaşatmalı ve 24 kasım öğretmenler günü gibi özel günlerde ona sahip çıkmalıyız. Günümüzde özellikle ülkemizde doğu bölgelerinde […]
  • En güzel dostluk resimleriEn güzel dostluk resimleri Dost, bu dünyada bir insanın sahip olabileceği en büyük maddiyat ve maneviyatlardan birisidir. Günümüzde gerçek dostları bulmak ne yazık ki zordur. En güzel dostluğu anlatan resimleri ve fotoğrafları gerçek dostlara istinaden paylaştık.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica