Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Güneş gökyüzü resmi

Güneş gökyüzü resmi

Güneş ve gökyüzü manzarası kadar güzel ne var ki? Doğanın kaynağı onu besleyen bizleri ısıtan güneş olmazsa olmazımızdır.

güneş gökyüzü resmi görselleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • öğretmenler günü karikatürleriöğretmenler günü karikatürleri Kadim değerlerimize günümüzde ne yazık ki sahip çıkılmamakta ve bu durum biz eğiticileri ve öğretmenleri üzmektedir. Günümüzde belki de en çok ihtiyaç duyduğumuz mesleklerden birisi öğretmenliktir. Bence bu kutlu ve aynı zamanda onurlu olan mesleği her daim yaşatmalı ve 24 kasım öğretmenler günü gibi özel günlerde ona sahip çıkmalıyız. Günümüzde özellikle ülkemizde doğu bölgelerinde […]
  • En güzel dostluk resimleriEn güzel dostluk resimleri Dost, bu dünyada bir insanın sahip olabileceği en büyük maddiyat ve maneviyatlardan birisidir. Günümüzde gerçek dostları bulmak ne yazık ki zordur. En güzel dostluğu anlatan resimleri ve fotoğrafları gerçek dostlara istinaden paylaştık.
  • dünya basın özgürlüğü günü vikipedidünya basın özgürlüğü günü vikipedi Başka bir deyişle düşünce ve ifade özgürlüğü günü olarak kabul edilmektedir. Halkın ve toplumun haber alma hakkını savunan ve bu yönde gayret sarf eden basın emektarları, günümüzde ne yazık ki pek çok üst akıl, patron siyaset adamı tarafından mağdur edilmektedir. Başbakanlar, bakanlar siyasetçiler kendileri ile ilgili en ufak eleştiride bile basın mensuplarına karşı hemen eksi yönde […]
  • Çevre kirliliği görsellerÇevre kirliliği görseller Çevre kirliliğine artık toplumca çare bulmak zorundayız. Ülkemizde çevreye olan saygı ne yazık ki kalmadı. Bu görsel ve afişlerle en azından sosyal medyadan sesinizi duyurabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica