Buradasınız : Ana Sayfa // Sağlık // Güneş Yanığına İyi Gelen Kremler

Güneş Yanığına İyi Gelen Kremler

Özellikle yaz aylarında aşırı sıcaklarda güneşte uzun süre kaldığınızda vücudunuz güneş ışınlarına karşı savunmasız oluyor. Özellikle hassas bir cilde sahipseniz bu savunmasızlık güneş yanıklarına yol açıyor ve sizlere uzun süre acı ve rahatsızlık veriyor. Bu soruna çözüm olarak güneş yanıklarına iyi gelen evde yapabileceğiniz ve hazır güneş yanığı kremleri bulunmaktadır.

• Öncelikle aleo vera içeren krem ve nemlendiricileri vücudunuzda güneş yanığı oluşan bölgelere sürdüğünüzde bu yanıkların ve size verdiğini acının yavaş yavaş azaldığını göreceksiniz.
• Bunun dışında bebekler için özel üretilen bebek kremleri hassas ciltler baz alınarak üretildiği için güneş yanığına iyi gelmektedir. Ayrıca besleyici ve onarıcı özelliğe sahip bu kremler cildinizin kısa sürede eski hale gelmesine yardımcı olur.
• Bepanthol en bilinen 2.derecedeki yanıklara uygulanan yanık kremidir. Güneş yanıkları için kullanımı uğundur ve kullananlar tarafından güneş yanıklarına iyi geldiği kanıtlanmıştır.

• Dermaderm’in güneş yanıklarına özel ürettiği krem, kısa sürede sizi güneş yanıklarının verdiği acı hissinden ve yanıklardan kurtaracak bir diğer yanık kremi alternatifidir.

• Birçok markanın güneş yanığı kremi ve pişik kremi tek ürün altında piyasada bulunmaktadır. Bu kremlerde güneş yanıklarınız için etkili kremlerdendir.
• Silverdin yanık kremi ise en hızlı şekilde sizi güneş yanıklarından kurtaracak bir kremdir. Ciddi güneş yanıkları durumlarında kullanılan bu krem, kullananlar tarafından tavsiye edilmektedir.

güneş yanığı kremleri resim

Eğer güneş yanıklarınız ciddi seviyedeyse uzman bir doktora gidip profesyonel bir yardım alabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Böbreklere İyi Gelen YiyeceklerBöbreklere İyi Gelen Yiyecekler Metabolizmada bulunan üre, kreatinin, ürik asit, ilaç ve toksinlerin atılmasını sağlayan böbrekler sağlığımın için kritik önemde ki organlarımızdandır. Vücudun kan basıncını  ve sıvı elektrolit dengesini düzenlemek , alyuvar üretimini tetiklemek gibi işlevleri bulunan böbreklerin zarar görmesi halinde çok ciddi sağlık sorunları yaşanmakta ve böbreklerin işlevini sağlamak için makineye […]
  • Şişkinliğe Karşı Doğal ÇözümŞişkinliğe Karşı Doğal Çözüm İngilizlerin sabah kahvaltısı, Fransızların öğlen yemekleri, Türklerin, İspanyolların, Yunanlıların ve italyanların akşam ye­mekleri ünlüdür. Bu geleneğin yanı sıra, çalışma yaşamı da bazı değişiklikler getirdi Sabahları kahvaltı edemeden işe yetişmek zorunda kalıyoruz, öğlen yemeklerini ayaküstü, sandöviçler, hamburgerler, ya da dönerli sandöviçlerle geçiriyoruz. Geriye oturaklı tek […]
  • Gribe Ne İyi Gelir ?Gribe Ne İyi Gelir ? Kış hastalıklarının nedeni, sanıldığı gibi soğuk değil, bizzat kış mevsiminin insan bünyesinde yaptığı değişikliklerdir. Kış mevsimi organların savunma mekanizmasını, hastalıklara kar­şı bağışıklıkları azaltır. Bu nedenle, kış mevsimlerinde daha çok vitamin almak, en iyisi bol bol balıkyağı içmek gerekir. Örne­ğin, balık yağı gribe karşı, grip aşısından daha etkilidir.Bilin diği […]
  • Acı biberin eli yakmasını ne geçirirAcı biberin eli yakmasını ne geçirir Biber acısının eli yakması kadar kötü bir şey yoktur sanırım. Bunu sadece yaşayan bilir. Geçenlerde Annemlerle birlikte acı biber turşusu yapıyorduk ve içlerini ayıklıyorduk. işimizi bitti ve birden bire elimin çok fena yandığını hissettim. Yanlışlıkla elimi yüzüme sürünce acı yüzüme de bulaştı ve çok acı içerisindeydim. İnternetten araştırma yaptım ve bazı bilgilere ulaştım gerçekten […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica