Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // güzel berat kandili sözleri

güzel berat kandili sözleri

Birbirinden anlamlı resimli ve tabii ki güzel berat kandili mesajlarını yayınlamaya ve ailelerinizle paylaşmanıza vesile olmaya çalışıyoruz.

güzel berat kandili sözleri tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • öğretmenler günü afişleriöğretmenler günü afişleri Öğretmenlik en çok saygı duyulan meslek gruplarının başında gelmektedir. En onurlu ve aynı zamanda yüce bir meslek olan öğretmenlik, ne kadar özel bir gayeye hizmet ettiğini görmemek için kör olmak gerekir. Bu mesleğe her daim sahip çıkmalı ve böyle afişlerle, mesajlarla ve sözlerle destek vermeliyiz. Günümüzde doktorluk ve öğretmenlik meslekleri ne yazık ki değerini kaybetmiş ve […]
  • Babalar günü sözleri kısaBabalar günü sözleri kısa Kısa ve anlamlı babalar günü sözlerini babanız çok beğenecek ve bence duygulanacaktır. Ben bile okurken duygulandım ve gözleri yaşardı. '' iyi ki varsın'' babacım
  • 29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri 2 kıtalık29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri 2 kıtalık Çok güzel 29 ekim şiirleri ile karşınızdayım. İki kıtalık şiirleri okuduğunuz zaman eminim çok duygulanacaksınız ve cumhuriyetin özgürlüğünü damarlarında hissedeceksiniz.
  • Ramazan ayı mesajları güzelRamazan ayı mesajları güzel Ramazan ayı için aslında söylenecek o kadar güzel sözler ve mesajlar var ki.. Şimdilik bu naçizane güzel mesajlarla idare edin arkadaşlar.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica