Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Güzel bir Örgü paspas modeli

Güzel bir Örgü paspas modeli

Derya baykal yeni örgü paspas modelini size göstermek istiyorum. Yanlış hatırlamıyorsam programında yapmıştı.  İşinize yarayacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok güzel örgüden örülmüş paspas modeli.  Sizinde paspasa ihtiyacınız var ise o halde ne duruyorsunuz hemen yapmaya başlayın.

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • bebek örgü modeli 2013bebek örgü modeli 2013 Kadinlopedi.com tarafından sizlere sunulan 2013 yapımı olan harika bir örgü bebek modeli. Erkek ve kız çocukları için bu güzel bebek örgü modelini rahatlıkla yapabilirsiniz. Örgü dünyasında her zaman sevgili yavrularımız için çok güzel örgüler yapılmaktadır. Bizler elimizden geldiğince en güzel bebek örgü modelini size aktarmaya çalıştık.  
  • Dantel yastık kılıfı örnekleriDantel yastık kılıfı örnekleri Yastıklarınıza biraz farklılık katmaya ne dersiniz? Çok şık görünen dantel kılıfları ile yastığınız tamamen değişecek. Eskisi gitmiş yerine yenisi gelmiş gibi olacak. Kılıf örmek isteyen bayanlarımız aşağıda eklemiş olduğumuz dantel örneklerinden yararlanabilirler.
  • Nohut örgü bebek hırkası modeliNohut örgü bebek hırkası modeli Nohut örgü örneğini uzun zamandan beri çok merak ediyordum ve biraz bilgi edindim.  Üç ilmek ve haraşo olarak örülen ve ilmeklerden yine 3 olmak üzere yapılan sıra sonuna kadar aynı işlemi uygulayarak örülen güzel bir bebek hırkası modelini size sunmak istiyorum.
  •  Fermuarlı örgü hırka modeli Fermuarlı örgü hırka modeli Ön ve arka kısımlarını kolayca yapabileceğiniz fermuarlı bir örgü hırkayı size takdim etmek istiyorum. arkasından yüz on ilmekle başlanarak on beş sıra kadar Selanik örgüsü ile tamamlayacaksınız.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica