Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Güzel kadir gecesi tebrikleri

Güzel kadir gecesi tebrikleri

Kadir gecesi, dinimizde en önemli günlerden birisi olarak bilinmektedir. O yüzden elimizden geldiğince bu günde namazlarımızı kılalım ve bol sevaplar kazanalım.

white dove flying on clear blue sky

white dove flying on clear blue sky

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • En güzel kadir gecesi mesajlarıEn güzel kadir gecesi mesajları Kadir gecesinde dostlarınızla ve sevdiğiniz insanlarla paylaşabileceğiniz en güzel anlamlı mesajları buradan bilgisayarınıza indirin yada facebookta paylaşın. Biz paylaşımlarımızı yaptık. Tercih sizin değerli arkadaşlar.
  • Sultan ahmet camiiSultan ahmet camii İstanbul'un en önemli ve şaşalı camilerinden birisidir. Dini değerli olduğu kadar turistik bir değeri vardır. Her yıl bu camiyi görmek için çeşitli ülkelerden ülkemize ziyaretler yapılmaktadır. Caminin genel rengi mavi olduğundan yabancılar ve avrupalılar (blue mosque) adını vermişlerdir.
  • Babalar günü hediyesi hepsiburadaBabalar günü hediyesi hepsiburada Hepsiburada.com babalar günü için çok özel indirimler yapmaya devam ediyor. Her sene bu geleneği devam ettiren, Türkiye'nin en büyük alışveriş sitesi hepsiburada % 50 indirimli ürünleri ile babalar gününde sizlerin derdine derman oluyor. Ucuz ve indirimli babalar günü hediyelerinden yararlanmak için TIKLA
  • Anneler günü türküleriAnneler günü türküleri Anneler günü için çok güzel türküler yapılıyor. Bu türkülerin en farklı ve ezberlenmesi kolay olanlarını özellikle seçtik ve bir araya getirdik.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica