Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Güzel kurban bayramı şiirleri

Güzel kurban bayramı şiirleri

Bayramlarda sözler ve mesajlar olur da.. Şiirler olmaz mı? İşte kurban bayramı için özel olarak yazılan şiirleri araştırdık ve sitemize ekledik. Bu şiirleri okurken bence hepiniz duygulanacaksınız

Güzel kurban bayramı şiirleri tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • dyo Babalar günü fotoğraf yarışmasıdyo Babalar günü fotoğraf yarışması dyo boya markası her sene olduğu gibi bu sene yine babalar günü için fotoğraf yarışması düzenledi. İşte o yarışmadan güzel fotoğraflar ekranlarınıza geliyor.
  • Evlilik ile ilgili hadisler resimliEvlilik ile ilgili hadisler resimli Evlilik, dinin gerekliliklerinden birisidir. Efendimiz evlenmemiz konusunda pek çok hadislerle bu konuyu dile getirmiştir. İşte evlilik ile ilgili güzel hadisler.
  • Seni seviyorum sözleri sevgiliyeSeni seviyorum sözleri sevgiliye Seni seviyorum ile ilgili anlamlı sözler resimli bir şekilde karşınızda. Sevgiliye seni seviyorum demek kadar güzel ne olabilir değil mi? İşte bu resimli kısa uzun sözler onların çok hoşuna gidecek.
  • berat kandili sözleriberat kandili sözleri Kandil sözlerini ailenizle, sevdiğiniz insanlarla ve akrabalarınızla paylaşmanız için bir araya getirmiş bulunuyorum. En özel kandillerin başında berat kandili gelmektedir. Kutsal kitabımız olan kuranı kerim berat gecesinde indirilmiştir. Kitabımız Allah'ın emir ve yasaklarını efendimize bildirmiş, O da biz tüm Müslümanlara bildirmiştir. Berat kandilinde namazınızı kıldınız, orucunuzu […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica