Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // hafta sonu mesajları dini

hafta sonu mesajları dini

Dini mesajları hafta sonu sizlerde akrabalarınıza gönderebilirsiniz. Hepsi etkileyici ve aynı zamanda ders çıkarıcı sözlerdir.

hafta sonu mesajları dini resimli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Cuma sözleri MevlanaCuma sözleri Mevlana Mevlana cuma günü sözlerini çok beğenecek ve her birinden ders çıkaracaksınız. Mevlana nevi şahsına münhasır bir ilim adamıdır ve onun bütün sözleri değerlidir.
  • Orucun faydaları nelerdir maddeler halindeOrucun faydaları nelerdir maddeler halinde Organlarımızın dinlenmesini sağlar ve sindirimi kolaylaştırır Kilo vermeye yardımcı olur. Aynı zamanda kan basıncını azaltır. Mideye iyi gelir. Mide asidinde azalma olur.       Bağırsak sorunu yaşayanların rahatsızlığı azalır. Oruç tuttuğunuz için sigara ve alkolü bıraktığınız için bu zaman zarfı içinde pek çok vücut yarar ve fayda görür. Sadece maddi olarak […]
  • Bayram günü oruç tutulabilir mi?Bayram günü oruç tutulabilir mi? Ramazan bayramının ilk gününde oruç tutulmaz. Tahrimen mekruh olduğundan mütevellit. Şeker bayramının ilk gününde oruç tutmayınız!! Aynı şekilde kurban bayramının ise 4. Gününde oruç tutulmaması gerekmektedir. Neden tutulmaz? Çünkü bayram zafiyet neşe coşku ve sevinme günüdür.
  • Ramazan ayı ve önemiRamazan ayı ve önemi Ramazan ayı ay takvimine göre hesaplanmaktadır. Buna göre 9. Ayın adı olarak bilinir. Biz Müslümanların İslam dininde Ramazan ayının önemi ve fazileti çok büyüktür. Bunu anlatmaya zaman yetmez. Bizler bugün size kısaca açıklamaya çalışacağız. Oruç tutmak Ramazan ayında farz kılınan temel ibadettir. Bununla birlikte 5 vakit namaz kılındığı zaman çok daha büyük sevaplar elde eder ve […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica