Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // hafta sonu mesajları dini

hafta sonu mesajları dini

Dini mesajları hafta sonu sizlerde akrabalarınıza gönderebilirsiniz. Hepsi etkileyici ve aynı zamanda ders çıkarıcı sözlerdir.

hafta sonu mesajları dini resimli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Cuma sözleri MevlanaCuma sözleri Mevlana Mevlana cuma günü sözlerini çok beğenecek ve her birinden ders çıkaracaksınız. Mevlana nevi şahsına münhasır bir ilim adamıdır ve onun bütün sözleri değerlidir.
  • Berat kandilinde neler yapılırBerat kandilinde neler yapılır Berat kandilinde elinizden geldiğince 5 vakit namazlarınızı kılmaya gayret ediniz. Sabah namazı en önemli namazdır. Berat kandili sabahında kılınmalıdır. Aynı şekilde yatsı namazı ve ondan sonra 100 rekatlık berat kanili namazınızı kılınız. Oruç tutunuz. Ayrıca 1 günlük kaza namazı kılabilirsiniz. Kuran okuyabilirsiniz. Ölmüşlerin ruhuna fatiha gönderebilirsiniz. Tesbihat […]
  • Bayram günü oruç tutulabilir mi?Bayram günü oruç tutulabilir mi? Ramazan bayramının ilk gününde oruç tutulmaz. Tahrimen mekruh olduğundan mütevellit. Şeker bayramının ilk gününde oruç tutmayınız!! Aynı şekilde kurban bayramının ise 4. Gününde oruç tutulmaması gerekmektedir. Neden tutulmaz? Çünkü bayram zafiyet neşe coşku ve sevinme günüdür.
  • Ramazan ayı oruç ibadeti hakkında bilgiRamazan ayı oruç ibadeti hakkında bilgi Ramazan en önemli aydır. Mübarek üç ayların kıymetlisidir. Ramazan denildiği zaman akla ilk olarak oruç gelmektedir. Bu ayda tutulan oruçlar Müslüman alemine farz olarak kılınmıştır. Ramazan ayının temeli oruç olduğundan dolayı bu mübarek aya ayrıca '' oruç ayı'' demek çok doğru olur. Ramazan ayını biz Müslümanlar nezdinde önemli kılan başka bir olay ise Kutsal kitabımız olan kuranı […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica