Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // halkalı havlu kenarı örnekleri

halkalı havlu kenarı örnekleri

Ev hanımlarının vazgeçilmez el işlerinin başında kuşkusuz havlu kenarları gelir. Evimizi süsleyen anadolu’nun o güzel görüntüsünü ambiyansını bizlere sunan dantel el işleri günümüzde hala öz verili bir şekilde örülmeye devam etmektedir. Bugün el işlerinde popüler olan halkalı havlu kenarı örneklerini inceleyeceğiz.

Halkalı havlu kenarı modelleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Facebook masa örtüsü modelleri 2015Facebook masa örtüsü modelleri 2015 Günümüzde sosyal medya üzerinden ev hanımlarımız çok güzel danteller ve el örgüleri paylaşmaktadır. Fiskoslar onların başında gelmektedir.
  • Örgü hırka modelleri 2016Örgü hırka modelleri 2016 Soğuk havalarda en çok tercih edilen giyim modellerinin başında hırkalar gelmektedir. Yeni sezonda ev hanımları çok şık ve farklı el örgüsü hırkalar ördüler ve facebook sayfalarında bizlerle paylaştılar.
  • 2016 bohça kenarı dantel örnekleri2016 bohça kenarı dantel örnekleri Bohça kenar modelleri ve dantel süslemeleri pek çok ev hanımının boş zamanlarında uğraştığı elişlerinin başında gelmektedir.
  • İğne Oyalı Yazmalarİğne Oyalı Yazmalar İğne Oyalı Yazmalar tesettürlü kadınların sık kullandığı, özellikle evde takmak için tercih ettiği yazma modellerindendir. Yazmaların kendi kumaş üzerindeki desenleri ile uyumlu olarak iğne oyaları yapıldığı zaman estetik açıdan ahenk yakalanmış oluyor ve harika bir görüntü ortaya çıkıyor. İğne Oyalı Yazmalar geçmişten beri kadınların çeyizleri arasında olmazsa olmazlardan […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica