Buradasınız : Ana Sayfa // Hayvanlar alemi // Hamster kafesi

Hamster kafesi

Hamster çok tatlı bir faredir. Evde bakılabilecek en şirin hayvanların başında gelmektedir. Onun için kafes arıyorsanız doğru yerdesiniz. Büyük küçük, el yapımı olmak üzere hamster kafes çeşitlerini bu makalemizde bulabilir, inceleyebilirsiniz.

Hamster kafesi yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • İngiliz pitbull terrierİngiliz pitbull terrier İngiliz pitbull terrier en güçlü köpeklerin başında geliyor. İyi bir eğitim verilmelidir. Yoksa ileride sahibine bile zarar verir. Bu tarz köpekler eğitimden geçmelidir.
  • Dünyanın en büyük köpek resimleriDünyanın en büyük köpek resimleri Köpekler günümüzde  suya yemeğe muhtaç olan gariban hayvanlardır. Özellikle yaz aylarında kapınızın önüne bir tas su koyun ve onları düşünün.  ''sadık'' denildiği zaman akla neden ilk köpekler gelir? Çünkü onlar ona verdiğiniz değeri hiçbir zaman karşılıksız bırakmazları. Sevimli tatlı hal ve tavırları ile dünyada en çok bakılan ve evcilleştirilen hayvanların başında gelmektedir. Türlü […]
  • English bulldog sahibindenEnglish bulldog sahibinden English bulldog sahiplerinin çekmiş oldukları fotoğrafları ve görüntüleri merak eden ziyaretçilerimiz için yayınlıyoruz. En çok tercih edilen köpeklerin başında english bulldog gelmektedir.
  • Japon balığı cinsiyeti nasıl anlaşılırJapon balığı cinsiyeti nasıl anlaşılır Japon balığı en çok sevilen ve bakılan akvaryum balıklarının başında gelmektedir. Cinsiyeti çok zor anlaşılmaktadır ama şimdi size resimli olarak japon balığı cinsiyeti nasıl anlaşılır göstereceğiz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica