Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Hat sanatı örnekleri

Hat sanatı örnekleri

Hat sanatı ülkemizde en yaygın ve popüler olan sanatların başında gelmektedir. Genelde dini içerikli, temalı çalışmalar olarak bilinirler.

hat sanatı örnekleri tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Türk hat sanatı örnekleriTürk hat sanatı örnekleri Türk hat sanatı bir başka güzel değil mi? Benim en çok hayran duyduğum el sanatlarının başında geliyor. Eminim sizlerinde öyle olacaktır.
  • Hat sanatı tablolarHat sanatı tablolar Hat sanatı örneklerinin en farklı ve güzel çeşitlerini elimizden geldiğince fotoğrafları ile birlikte sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bugün hata sanatı ile yapılan muazzam tablolara göz atacağız.
  • Hat sanatı resimleriHat sanatı resimleri Hat sanatı Müslüman ülkelerinde en çok değer verilen sanatlardan birisidir. Ülkemizde bu işi yapan çok değerli insanlar vardır.
  • Güzel hat resimleriGüzel hat resimleri Ebru ve hat sanatı denildiği zaman akla çok güzel çalışmalar ve çizimler gelmektedir. Bizler bugün en güzellerini sizler için seçtik.

1 Yorum yapılmış " Hat sanatı örnekleri "

  1. SOGOĞLU dedi ki:

    SELAM ADMIN HER KİMSENİZ NEYSE BU HAT RESİMİNDEKİMANA VARSA MANASI NEDİR YOKSA BIR UYDURMA OLARAK MI YAZILMIŞ, BU YAZI NEDİR ? NE DEĞİLDİR? ÖGRENMEMİZ MÜMKÜN MÜ RİCA ETSEM LÜTFEN CEVAP YAZARMISINIZ…İYİ GÜNLER..

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica