Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Hat sanatından örnekler

Hat sanatından örnekler

Hat sanatını icra edenlere hattat denir. Hattatların o güzel ellerinden sizlere çok güzel celi, sülüs, nesih ve tuğra örneklerini sunmak istiyorum. Eminim bu hat sanatı örnekleri sizlerin çok hoşuna gidecektir. Hepsi emek verilerek yapılmışlar.

Hat sanatından müthiş örneklere göz atmaya hazır mısınız?

Hat sanatından örnekler 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Hat sanatı resimleriHat sanatı resimleri Hat sanatı Müslüman ülkelerinde en çok değer verilen sanatlardan birisidir. Ülkemizde bu işi yapan çok değerli insanlar vardır.
  • Hat sanatı tablolarHat sanatı tablolar Hat sanatı örneklerinin en farklı ve güzel çeşitlerini elimizden geldiğince fotoğrafları ile birlikte sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bugün hata sanatı ile yapılan muazzam tablolara göz atacağız.
  • Güzel hat resimleriGüzel hat resimleri Ebru ve hat sanatı denildiği zaman akla çok güzel çalışmalar ve çizimler gelmektedir. Bizler bugün en güzellerini sizler için seçtik.
  • Hat sanatı örnekleriHat sanatı örnekleri Hat sanatı ülkemizde en yaygın ve popüler olan sanatların başında gelmektedir. Genelde dini içerikli, temalı çalışmalar olarak bilinirler.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica