Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Havlu Danteli Örnekleri

Havlu Danteli Örnekleri

Havluların kenarlarında genel olarak en çok örülen ve işlenen tığ işi dantel modelleri ve örneklerdir. Havlu danteli resimlerini ve görsellerini sitemizden güncel olarak takip edebilir. Görüntü kalitesi yüksek olan fotoğraflarla detayları inceleyebilirsiniz.

dantel havlu kenari ornekleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Firkete işi havlu dantelleri 2015Firkete işi havlu dantelleri 2015 Firkete işiyle örülen havlu kenarı bir başka güzel ve özel görünmektedir. Resimlerden inceleyerek ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.
  • 2015 tığ işi oda takımı danteli modelleri2015 tığ işi oda takımı danteli modelleri Tığ işiyle ve iğne oyalarıyla günümüzde yeni dantel oda takımları örülmektedir. İşte onlardan bir kaç model sitemizde yer almaktadır.
  • 2016 Masa örtüsü danteli2016 Masa örtüsü danteli Masa örtüsü danteli ve yeni 2015 örneği karşınızda. Bakalım kimler bu modeli en kısa zamanda örecek ve bizlerle paylaşacak
  • Pike danteli örnekleri 2015Pike danteli örnekleri 2015 Pike dantelleri ve en yeni sezon çeşitlerini sitemizden günlük olarak takip edebilirsiniz. İşte en yeni pike dantelleri.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica