Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Havlu danteli örnekleri

Havlu danteli örnekleri

Havlu kenarlarınızın kısımlarını danteller ile süsleyerek onu başka bir havlu haline getirebilir çeyizlik ve gülük olarak kullanabilirsiniz.

2014 Havlu Danteli Örnekleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Mutfak danteli örnekleri 2015Mutfak danteli örnekleri 2015 Mutfak danteli denildiği zaman akla harika ötesi yeni ve farklı örnekler gelmektedir. İşte bazı modeller burada. Buyurun inceleyiniz.
  • Mutfak danteli modelleri ve örnekleriMutfak danteli modelleri ve örnekleri Mutfak dantel örnekleri çok beğenilen ve en gözde çeşitleriyle karşınıza gelmekte ve siz gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır.
  • Mutfak danteli çeşitleri ve modelleriMutfak danteli çeşitleri ve modelleri Günümüzde mutfak dantellerinin birbirinden farklı çeşitleri ve örnekleri bulunmaktadır. İşte onlardan bazıları burada.
  • havlu dantelleri 2013havlu dantelleri 2013 Örgü işlerinde yeni bir şeyler yapmak ve örmek çok zevklidir. Biz bayanlar sürekli olarak yeniliklere açık olduğumuz için değişik örgüler yapmaktayız. 2013 yılında havlu dantellerini ve kenarlarını görünce bunu net olarak anladım. halkalı yeni havlu danteli kenarı örneklerini çok seveceksiniz.  

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica