Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Havlu kenarı örnekleri ve modelleri

Havlu kenarı örnekleri ve modelleri

Biz genç kızlar çeyiz sandıklarımızı çok iyi düşünürüz. En güzel el işlemelerini ve emeklerini sandığımıza koymak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Hepsi birbirinden şık olan çeyiz sandığına koyulabilecek harika havlu kenarı ve modellerini size aktarmak ve paylaşmak istedim.

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Çiçekli lif örnekleri ve yapılışıÇiçekli lif örnekleri ve yapılışı Banyo lifi denildiği zaman biz el işi ile uğraşan hanımlar biraz daha özenerek  lif örgü örneklerini örmeye çalışırız. Günümüzde amatör işi bilmeyen genç kızlarımıza bile örgüye başlamasında ilk olarak lif önerilmektedir. Bunun nedeni ise gayet açıktır. Yapımı ve yapılışı  son derece kolay zevkli olduğundan dolayı tercih sebebidir.  Hazır modellerde Ne olduğu belirsiz sağlıksız ipler […]
  • Tığ örgü çanta örnekleriTığ örgü çanta örnekleri Örgüyü çok sevdiğinizi ve müptela olduğunuzu bildiğimiz için bugün size değişik bir el emeğinden bahsetmek istiyorum. Bayanların vazgeçilmezi haline gelen çantaların tığ işi ile yapılan örneklerini gördüğünüz zaman çok beğeneceksiniz şimdiden söyleyeyim ben çok sevdim ve hemen yapmaya başlayacağım.  
  • el örgüsü çanta modelleri ve yapılışıel örgüsü çanta modelleri ve yapılışı Örgü çantaların yeri bir başka oluyor. El emeği ve becerisi olan bayanlar bu çantaları kullanmaktan çok hoşlanacakları. Doğal olan her şeyi biz çok severiz şimdi sıkı durun. Sabırsızlandığınızı biliyoruz işte sizlere yapmanız için bayan yeni örgü çanta modellerini paylaşıyoruz.    
  • En Güzel Havlu Kenarları 2014En Güzel Havlu Kenarları 2014 Ev hanımları evlenecek olan genç kızları için evde boş zamanlarında onların çeyizlerine harika havlu kenarı örnekleri yaparlar. Yapmış olduğunuz havlular düz tip olmasını istemiyorsanız o zaman güzel bir motifler ile süsleyebilirsiniz. Günler geçtikçe biz sizlere birbirinden güzel modeller sunmaya devam ediyoruz. Bugün ise 2014 ve 2015 yılına özel olarak bulduğumuz çeyizlik havlu […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica