Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // hediye kutu nasıl yapılır ve sarılır

hediye kutu nasıl yapılır ve sarılır

Sevdiğimiz insanlara hediye almayı çok seviyorsunuz ve katlama ve sarma konusunda sıkıntınız var ise üzülmenize gerek yok. Artık sizlerde hediye kutusunun nasıl yapıldığını ve sarıldığını bu konu sayesinde kolayca öğreneceksiniz. Kimsenin yardımına gerek kalmadan kendi hediye kutunuzu hazırlayabileceksiniz. İşte değişik hediye paketleme ve sarma yöntemleri.

hediye_kutu_nasil_yapilir_nasil_sarilir

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kolay Jeneratör YapımıKolay Jeneratör Yapımı Evde çok basit bir şekilde jeneratör yapabilirsiniz. Ama nasıl yapılacağını bilmiyorsunuz bizde bu konu hakında video bulduk ve sizler de video'daki gibi yaparsanız ortaya harika bir model çıkacakdır. İşte videomuz.
  • Eski çatal ve kaşıklardan yüzük yapımıEski çatal ve kaşıklardan yüzük yapımı Eskiyen çatal ve kaşıklar zamanla çöpün yolunu tutarlar. Aslında bu ürünleri değerlendirmek lazım. Kaşıkları ve çatalları geri dönüşüm olarak değerlendirmek isteyen arkadaşlarımıza çok güzel bir yüzük yapımı çalışmasını sunmak istedik.  Parmaklarınıza uygun bir şekilde çok güzel yüzükler yapabileceksiniz. İşte sizler için bir kaç örnek yüzük yapımı bulduk. Bu modellerden istifade […]
  • Nişan Bohçasında Neler Olur?Nişan Bohçasında Neler Olur? Merhaba sevgili kadinlopedi.com ziyaretçileri , Ben bu yazıyı yazarken çok düşündüm ve netten de araştırmalar yaptım. Şöyle bir sorulara rastladım. Nişan bohçasına neler konur diye sorular sormuşlar. Bende dün uzun bir araştırma yaptım ve nişan bohçasına neler konur hakkında bilgi edindim. Şimdi edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşacağım. Öncelikle kız içinse bohçaya […]
  • Evde Kumbara Yapımı basit pratik ve kolayEvde Kumbara Yapımı basit pratik ve kolay Evde kumbara nasıl yapılır? Öncelikle boş bir kutu bulun. Mesela bu çamaşır deterjanının kutusu olabilir. Sonra bu kutuyu el işi kağıdı yardımı ile kaplayarak kurdele ile süsleyin. Üzeri kısmını para sığacak şekilde bıçakla kesin. İşte evde kumbara yapımı çok basit ve kolay aynı zamanda pratik.  

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica