Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Hesap makinesi pembe

Hesap makinesi pembe

Pembe hesap makinelerini genelde genç kızlar tercih etmektedirler. Şirin sevimli ve aynı zamanda kullanışlı hesap makinelerini çok beğeneceksiniz.

Hesap makinesi pembe casıo

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Survivor anıl resimleri ve fotoğraflarıSurvivor anıl resimleri ve fotoğrafları Survivor yakışıklı erkeklerinden anıl, aynı zamanda başarılı performansı ile dikkat çekmektedir. Genç kızların sevgilisi anıl bakalım birinci olacak mı? Hep birlikte göreceğiz.
  • zayn malik saç modellerizayn malik saç modelleri Zayn malik'in  saçı genç erkekler tarafından çok merak edilmektedir. Rengi şekli ve kesim modelini bir çok genç erkek kendine model olarak görmektedir. One direction isimli müzik grubunda şarkıcılık yapan zayn malik aynı zamanda bir müslümandır. Bizden birisidir.  Genellikle kendisi ile ilgili internette çeşitli saç modellerine rastlayabilirsiniz. Merak eden ve uygulamak isteyen […]
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı kutlu olsun mesajları19 mayıs gençlik spor bayramı kutlu olsun mesajları 19 bayramınız kutlu olsun mesajlarını değerli genç arkadaşlarımıza ve bu bayramı benimseyen tüm vatandaşlarımıza resimli olarak sunuyoruz.
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı neden kutlanır19 mayıs gençlik spor bayramı neden kutlanır 19 mayıs gençlik spor bayramı Atatürk'ün gençlere armağan ettiği bir bayramdır. 23 nisan nasıl çocuklar için kutlanıyorsa ve çocukların değerine vurgu yapılıyorsa, 19 mayısta ise Türk gençliğine vurgu yapılmaktadır. Atatürk Gençlere her zaman sahip çıkmış ve onlara her zaman saygı duymuştur. Ölmeden önce Atatürk'ün genliğe hitabesi vardır. Orada onlara verdiği değer açıkça ortadadır. […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica