Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // hıdrellez kutlama mesajları 2015

hıdrellez kutlama mesajları 2015

En yeni hıdrellez kutlama mesajlarını geçen sene olduğu gibi bu sene 2015 yılında yine sitemizde yayınladık ve yer verdik.

BAŞKAN YAĞCI’NIN “6 MAYIS HIDIRELLEZ KÜLTÜR VE BAHAR BAYRAMI” MESAJI

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Hıdrellez 2015Hıdrellez 2015 2015 Hıdırellez günü mayıs ayının 6. gününde kutlanacaktır. Sadece ülkemizde değil, Diğer Türk ülkelerinde bu özel gün ibadetler ve oruçlar tutulacak. Şenlikler ve etkinlikler yapılacaktır.
  • facebook kapak fotoğrafları 2015facebook kapak fotoğrafları 2015 Bu sene birbirinden güzel kapak fotoğrafları yayınlandı ve pek çok web sitesinde yayınlandı. Bende sizler için bu özel fotoğrafları siz değerli ziyaretçilerim için bir araya getirdim.
  • Bu akşam miraç kandili en güzel kandil mesajları için tıklaBu akşam miraç kandili en güzel kandil mesajları için tıkla Kandil günleri akşamları ibadetlerle yapılmaktadır. Bu akşam miraç kandili olduğu için en güzel mesajları indirmek ve facebookta paylaşmak için tıkla
  • yunus emre haftası ne zaman 2015yunus emre haftası ne zaman 2015 2015 yılı Yeni Yunus Emre haftası 6- 10 mayıs tarihleri arasında kutlanacaktır. Anadolu'nun en önemli şairlerinden birisi olan Yunus Emre ülkemizin dünyaya tanınmasında önemli rol oynamış bir kişiliktir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica