Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Hoşgeldin ya şehri ramazan resimli yazıları

Hoşgeldin ya şehri ramazan resimli yazıları

Hoşgeldin ya şehri ramazan yazılarını resimli fotoğraflı olarak paylaşıyorum. İsterseniz ramazan ayında arkadaşlarınızla facebookta paylaşabilirsiniz.

Hoşgeldin ya şehri ramazan resimli yazıları yeni

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Mutluluk sözleri kısa ve anlamlıMutluluk sözleri kısa ve anlamlı Mutluluk sözlerinin kısa olması onların anlamlarında değiştirebilir ya da doğru ifade edilirse istenilen anlamın iletilmesini sağlar.Anlamı kaybettirmemek için kurulacak cümlelerin doğru duyguları yansıtması gerekmektedir.. Kısa sözler kullanmak mutluluğun etkisini azaltmayacağı gibi uzun anlatımlarda mutluluğun daha yayılabilir olmasını sağlamaz. Kısa sözlerle mutluluğu anlatmak […]
  • Sevgi sözleri resimliSevgi sözleri resimli Sevgi mesajlarını gönderirken özellikle sevginizi anlatan güzel resimler göndermek iletinizn etkisini arttıran bir özellik olacaktır.Genellikle sevgi sözlerini tek başına göndermek etkilidir.Ancak yanına eklenen ufak bir resimle bu etkiyi daha vurucu hale getirebilirsiniz. Sevgi sözcüğü dediğimizde sadece duygusal ilişki için gönderilen mesajların algılanmaması gerekir.Güzel bir […]
  • Ramazan bayramı el öpmeRamazan bayramı el öpme El öpmek bayramın olmazsa olmazlarındandır. Çocuklar özellikle ramazan bayramında el öperler ya para veririz onlara yada şeker.. Böyle güzel ve özel bir gelenek iyi var.. İnsana gerçekten huzur veriyor değil mi?
  • Hoşgeldin ya şehri ramazan resimleriHoşgeldin ya şehri ramazan resimleri Hoşgeldin ya şehri ramazan sözünü ne zaman duysam ramazanın o sıcaklığını ve güzelliğini hissediyorum. Sizlerde de aynısı olmuyor mu?

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica