Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Hz. Muhammed (sav)’in soy ağacı şeceresi

Hz. Muhammed (sav)’in soy ağacı şeceresi

Efendimizin soy ağacı yani şeceresi ve şeması ailesi aşağıda siz değerli kardeşlerine sunulmuştur. Hz. Muhammed’in Annesinin adı Nedir? ( Amine’dir) Babasının adı ise Abdullah’tır. Diğer tüm bilgileri şemadan öğrenebilirsiniz.

Hz. Muhammed(sav)'in Soy Ağacı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Anneler günü ne zaman ortaya çıktıAnneler günü ne zaman ortaya çıktı anneler günü ne zaman çıktı kutlanmaya başladı? Anneler günü ne zaman olur? Tüm bu soruların cevaplarını araştırdık. Annelerin değerini bilen ve onları hatırlamamızı sağlayan özel bir gündür. Her ülkede farklı ay ve günde kutlanmaktadır. Ülkemizde her sene mayıs ayının 2. pazar gününde kutlanır. İlk olarak Yunanlılar tarafından kutlanmaya başlanmıştır. Tanrıların tanrıçası olan Rhea […]
  • Soy ağacı boş şablon 8 kişilikSoy ağacı boş şablon 8 kişilik Soy ağacı arıyor ve bir türlü boş şemalı ve şablonlu bulamıyorsanız sizlere geniş aileler için sekiz kişilik soyağacı şemasını göstermek istedik
  • Soy ağacı örnekleriSoy ağacı örnekleri Soy ağacı örnekleri Türkçe ve resimleri ile birlikte sitemizde yer alıyor. İngilizce Almanca soy ağacı örnekleri ayrıca sizlerle paylaşılacaktır. Görseller aynı zamanda bilgisayara indirilebilir. 4. Ve 5. Sınıflar yine bu güzel soy ağacı örneklerinden yararlanabilirler.
  • Soy ağacı boş şablon 5 kişilikSoy ağacı boş şablon 5 kişilik Soy ağacı boş şablon arayan arkadaşlarımıza bu sefer beş kişilik olan boş şablon soy ağacını takdim etmek istedik.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica