Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // İftar duası kısa

İftar duası kısa

İftar duasız olmaz. İftar vaktinde edilebilecek en kısa dualar Arapça ve Türkçe olarak sayfamızda yer almıştır. Hepinizin iftarı mübarek olsun arkadaşlar.

iftar duası kısa

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Sahurda ezan okunurken su içmekSahurda ezan okunurken su içmek Sahurda ezan okunurken su içmek orucu bozar mı Sahurda en çok merak edilenlerden birisi ezan okunurken, okunduğu esnada su içebilir miyiz? Eğer erken sahura kalktıysanız 5 dakika kala yemeyi ve içmeyi kesmelisiniz. Geç kalktıysanız ve mazeretliyseniz ezan okunurken su içebilirsiniz.
  • Kulak damlası kullanmak ve kulak yıkattırmak orucu bozar mı?Kulak damlası kullanmak ve kulak yıkattırmak orucu bozar mı? En çok merak edilen soruların başında kulak damlası kullanmak yada kulağı yıkatmak orucu bozar mı? Sorusu gelmektedir. Kulağa akıtılan damla boğazdan aşağıya gitmediği sürece orucunuz bozulmaz.
  • Arapça İftar duasıArapça İftar duası En güzel iftar dualarını yayınlamaya ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sefer Arapça iftar dualarına yer vermek istedik. Allah dualarınızı kabul etsin.
  • Ramazan bayramı namazı saat kaçta?Ramazan bayramı namazı saat kaçta? En önemli namazların başında bayram namazları gelmektedir. Bu sene Ramazan bayramı saaç kaçta kılınacak? Sizler için Ramazan bayramı namazının saatini araştırdık ve diyanetten edindiğimiz bilgileri yayınladık   Ramazan bayramı namaz saati: 6:43            

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica