Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // İftar sözleri facebook paylaş

İftar sözleri facebook paylaş

Ramazan ayında ibadetler yapılmakta ve bu ibadetlerin başında oruç gelmektedir. Orucumuzu açtığımız vakte iftar denilmektedir

İftar sözleri facebook paylaş yeni

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Resimli cuma tebrikleriResimli cuma tebrikleri Resimli anlamlı cumanız mübarek olsun yazılarını ve sözlerini paylaştık. En özel ve değerli günlerin başında dinimize göre cuma günü gelmektedir.
  • Siyah beyaz resimlerSiyah beyaz resimler En çok sevilen resimlerin ve fotoğrafların başında siyah beyaz gelmektedir. Masaüstü, arka plan ve facebook için siyah beyaz resimler burada. Haydi sende indir!
  • Kadir gecesi sözleri faceKadir gecesi sözleri face Facebook, kadir gecesi sözlerini paylaşabileceğiniz ve sevdiklerinize aktarabileceğiniz en yararlı ve faydalı sosyal ağların başında gelmektedir.
  • kısa güzel sözler aşkkısa güzel sözler aşk Bizi biz yapan değerlerin başında gelen insana ve doğaya olan saygımız ve sevgimiz, yüzyıllardır güzel sözlerle, şiirlerle hitap edilmektedir. Sevdiğimize yazdığımız sözler, bizden sonra dahi yüzyıllar boyu yaşayabilir. Sözün vatanı, toprağı yoktur. Devletleri birbirine düşman eden söz, aynı zamanda hükümdarları barıştırabilir, küskünleri tekrar bir araya getirebilir, aralarında duvar […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica