Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // İftar sözleri komik

İftar sözleri komik

İftar sözlerinin birazda komik olanlarını yayınlamak ve paylaşmak istedik. Oruç tuttuk ve biraz neşelenmeye ve gülmeye ihtiyacımız var değil mi? Karşınızda çok komik iftar sözleri var buyurun paylaşın.

İftar sözleri komik facebookta paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • yeni yıl mesajları komikyeni yıl mesajları komik Aralık ayı geldiği zaman herkesi yılbaşı telaşı sarmaktadır. 31 Aralık akşamı ise insanlar bütün sevgileriyle ve güçleriyle o anın tadını çıkarmak için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Ülkemizde Yeni yıl geleneği biraz daha farklıdır. Bizde güzel sofralar hazırlanır, Televizyondaki programlar izlenir, çerezler yenilir ve saat 12 olduğu zaman herkes birbirine yeni hediyeler […]
  • En güzel sözler 2016En güzel sözler 2016 En güzel sözlerin yeni ve faklı olanlarını benim gibi merak ediyorsunuz değil mi? Cevabı evet olan arkadaşlarımız aşağıdan güzel sözleri inceleyebilirler.
  • öğretmenler günü şiirleriöğretmenler günü şiirleri 24 kasım öğretmenler gününe özel olarak çok güzel anlamlı etkileyici şiirleri siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik. Öğretmenler hem yapımcı hem öğreticidir. İnsan haklarını çok iyi bilir ve insanlara her zaman hoşgörü ile yaklaşırlar. Biz öğrenciler saygıyı sevgiyi ve özverili olmalı onlardan öğreniriz. Öğretmen çevreye sahip çıkan inan veren ve insan sevgisiyle dolu […]
  • Bayram sözleri 2016Bayram sözleri 2016 Bayram sözleri ne kadar anlamlı ve güzel değil mi? Beğendiyseniz eğer hemen paylaşmaya başlayabilirsiniz. Ben hepsini çok beğendim arkadaşlar ya siz?

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica