Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // İftar sözleri komik

İftar sözleri komik

İftar sözlerinin birazda komik olanlarını yayınlamak ve paylaşmak istedik. Oruç tuttuk ve biraz neşelenmeye ve gülmeye ihtiyacımız var değil mi? Karşınızda çok komik iftar sözleri var buyurun paylaşın.

İftar sözleri komik facebookta paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • öğretmenler günü şiirleriöğretmenler günü şiirleri 24 kasım öğretmenler gününe özel olarak çok güzel anlamlı etkileyici şiirleri siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik. Öğretmenler hem yapımcı hem öğreticidir. İnsan haklarını çok iyi bilir ve insanlara her zaman hoşgörü ile yaklaşırlar. Biz öğrenciler saygıyı sevgiyi ve özverili olmalı onlardan öğreniriz. Öğretmen çevreye sahip çıkan inan veren ve insan sevgisiyle dolu […]
  • Bayram sözleri 2016Bayram sözleri 2016 Bayram sözleri ne kadar anlamlı ve güzel değil mi? Beğendiyseniz eğer hemen paylaşmaya başlayabilirsiniz. Ben hepsini çok beğendim arkadaşlar ya siz?
  • Resimli kadir gecesi mesajlarıResimli kadir gecesi mesajları Resimli kadir gecesi mesajları ne kadar güzel ve farklı değil mi? Her sene elimden geldiğince değişik anlamlı güzel kadir gecesi mesajlarına yer vermeye çalışıyorum. Umarım takdir edersiniz.
  • Kadir gecesi duası arapçaKadir gecesi duası arapça Dualar arapça olduğu zaman çok daha güzel ve anlamlı oluyor değil mi? Hele birde bu kadir gecesi duası olduğu zaman daha çok seviyoruz. Resimli kadir gecesi duası burada buyurun.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica