Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // İftar sözleri

İftar sözleri

Orucun en son evresi iftardır. Bütün gün boyunca oruç tutunuz ve iftar ile orucunuzu açacaksınız. Allah orucunuzu makbul eylesin arkadaşlar. Facebookta paylaşabileceğiniz çok güzel iftar sözlerini bir araya getirdik.

iftar sözleri paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kurban bayramı sözleriKurban bayramı sözleri Kurban bayramı en çok sevdiğimiz heyecanla beklediğimiz dini bayramların başında gelmektedir. Dinimizde çok önemli bir yeri vardır. Hz. İbrahim Allah rızası için oğlunu kurbanlık olarak adar ve sonrasında ise Rabbimiz onun kendisine olan inancını ve sevgisini bilir, Oğlunun yerine ona melek aracılığı ile kurbanlık koyun gönderir. O günden bu yana kurban kesmek farzdır ve dinimizde […]
  • Resimli dua sözleriResimli dua sözleri Dua etmek kadar insana huzur veren ne olabilir ki değil mi? Allah ile kul arasında en önemli olay duadır. Resimli okuyabileceğiniz dua sözlerini paylaşmak istedim.
  • Canım Türkiyem dinle – ( Ak parti yeni 2015 reklam filmi videosu )Canım Türkiyem dinle – ( Ak parti yeni 2015 reklam filmi videosu ) Ak parti yeni reklam filmleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. En son olarak canım Türkiye'm adlı reklam filmi bizleri gururlandı. İnsan izledikçe izleyesi geliyor. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. İşte reklam filmi böyle yapılır. Canım Türkiyem şarkısını çok beğendim vallaha ne diyeyim. Onlar konuşur Ak parti yapar […]
  • Ramazan ayı mübarek olsun mesajlarıRamazan ayı mübarek olsun mesajları Değerli kardeşlerim orucunuzu tutuyor ve ibadetlerinizi yerine getiriyorsunuz. Allah inşallah bütün bu yaptıklarınızın karşılığını ramazan ayında size fazlası ile verir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica