Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // iğne oyası beyaz havlu kenarı örnekleri 2015

iğne oyası beyaz havlu kenarı örnekleri 2015

Beyaz havlu kenarlarını sadelikten arındırarak onları iğne oyalarıyla süsleyebilirsiniz. Üzerine kurdele nakışı kenarına ise dantel örebilirsiniz.

derya baykal İğne oyasından beyaz havlu kenarı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • İğne oyası modelleri 2015 facebookİğne oyası modelleri 2015 facebook 2015 yeni facebook iğne oyası modelleri çeşitleriyle sayfamızda yer almıştır. Çeyizler için iğne oyası arayan hanımlar bunlar tam size göre.
  • Oya örnekleri tığ işiOya örnekleri tığ işi Tığ işinden oya örmek çok kolay ve aynı zamanda keyiflidir fakat bu işe yeni başlayan hanımlarımız biraz zorlanacaklardır ama öğrendiklerinde ve tecrübe edindiklerinde tığ işinin ne kadar keyifli ve basit olduğuna tanıklık edeceklerdir.
  • 2015 Banyo lif modelleri2015 Banyo lif modelleri Banyolar için örüle her ne kadar çeyizler için özenerek örülmemesine rağmen arada yine böyle emek verilerek yapılan modelleri görmekteyiz.
  • Hırka modeller en yeni 2015Hırka modeller en yeni 2015 En yeni örgü hırka örnekleriyle karşınızdayım. Modelleri özenerek ören ev hanımlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica