Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // iğne oyası harika havlu kenarı çeşitleri ve modelleri

iğne oyası harika havlu kenarı çeşitleri ve modelleri

Harika ve son derece şık görünümleriyle insanı kendisini hayran bırakan havlu kenarı modelleri sizlerin çeyizine çok yakışacaktır.

derya baykal İğne oyası harika havlu kenarı örnekleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • bayan Süveter modelleribayan Süveter modelleri Süveter örmek bir bayan için çok zevkli ve aynı zamanda insanı rahatlatan bir iştir.  Hep aynı modelleri ve çeşitleri yapmak sizi sıkabilir. Artık klasik ve düz süveter modellerine son farklı bir şeyler arayışı içerisinde olan bayanlara yeni ve modern olan süveter modellerini bulduk.  Zevkle örüp icra edebileceğiniz süveterler.  
  • Örgü Yelek ModelleriÖrgü Yelek Modelleri 2016 ÖRGÜ YELEK MODELLERİ NELER? Hiç şüphe yok ki örgünün büyüsü emeğinde gizlidir. Bakanda yarattığı intiba ve giyene hissettirdiği duygu ortaktır. El emeği, göz nuru... Sonbahar ve kış aylarının insanı üşütme konusundaki cömertlikleri ve soğuğun bize dört bir yandan sokulma isteği, örgünün o sıcacık hissiyatına sığınma arzumuzu uyandırır. Yünün soğuktan esirgeme konusundaki […]
  • İğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleriİğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleri İğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleri içerisinde çiçek, böcek, meyve, halka, püskül, yelpaze gibi çeşitli öğeler ipek iplikler ile işlenebilmektedir. En güzel modelleri sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizler için galerilerimizde mutfak ve diğer banyo, el, ayak havlu çeşitleri ve damat havlusu gibi havlu çeşitlerini yollayabilmekteyiz. Çeyizlerin önemli bir parçasını da mutfak […]
  • İğne oyası son havlu kenarı modelleri 2015İğne oyası son havlu kenarı modelleri 2015 Son zamanların en çok örülen yeni iğne oyası havlu kenarı modelleri ve örneklerini resimleriyle sizlere göstermek istedik.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica