Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // İğne oyası modelleri yeni 2013

İğne oyası modelleri yeni 2013

Yazma iğne oyası modellerinin 2013 tasarımlarına baktığınız zaman büyük bir emek verilerek yapıldıklarını görebiliyoruz. Yapan hanımların gerçekten ellerine sağlık elleri dert görmesin diyerekten iğne oyaları modellerinin 2013 kırk iğne çeşitlerini paylaşıyoruz. Kenidinize iyi bakın.

İğne oyası modelleri yeni 2013

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 2013 iğne oyası örnekleri2013 iğne oyası örnekleri İğne oyası denildiği zaman Türklerin kültür ve geleneklerinden her zaman var olan ve popülerliğini koruyan el işleri gelir. İğne oyaları benim en çok sevdiğim el emeklerinden olduğu için siz sevgili site ziyaretçilerim için yeni 2013 iğne oyası modellerini buldum.
  • İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri 2013İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri 2013 Yaz aylarında örgüye olan ilgi bir hayli azalıyor. Kış mevsiminde ise artıyor. Soğuk havalarda evinizde boş vakitlerinizde örebileceğiniz iğne oyası ile yapılan havlu kenarlarının 2013 modellerini derledik. İsteyen genç kızlar bu örnekleri çeyizlerinde kullanabilirler.
  • 2013 Güzel İğne Oyası Yazma Kenarları2013 Güzel İğne Oyası Yazma Kenarları İğne oyası ile yapabileceğiniz çok el işi örnekleri vardır. Bunlar; namaz kenarları ve baş örtüleri çember oyalarını süslene ve havlu kenarlarıdır. İşte en güzel 2013 iğne oyası yazma kenarları örneklerini sizler için derledik. Umarım hoşunuza gidecektir. İncelemeniz için resimleri aşağıya ekledik.
  • 2013 Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri2013 Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri Havlu kenarları en çok tercih edilen örgü örnekleri arasında yerini alır. İster çeyizlik dilerseniz evinizde kullanmak üzere bu güzel halkalı havlu kenarı örneklerinden örebilirsiniz. İnsana biraz zorluk vermesine rağmen zevkli bir iştir havlu kenarları. İşiniz bittiği zaman ne kadar güzel bir halkalı havlu kenarı ördüğünüze siz bile şaşıracaksınız.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica