Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // İki renkli tığ işi örnekleri

İki renkli tığ işi örnekleri

Tığ işlerinde genelde tek renkli modellere aşinayızdır. Bugün istisnaların kaideyi bozduğu bir gün olacak. İki renkli çok farklı tığ işi oya örneklerini sizlere göstereceğim. Umarım beğenirsiniz

İki Renkli Tığ İşi 1 İki Renkli Tığ İşi 2 İki Renkli Tığ İşi 3 İki Renkli Tığ İşi 4 İki Renkli Tığ İşi 5 İki Renkli Tığ İşi 6 İki Renkli Tığ İşi 7 İki Renkli Tığ İşi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Makarnadan küpe yapımıMakarnadan küpe yapımı Makarnadan neler yapılır diye öylesine nette gezerken karşıma çok farklı bir küpe yapımı örneği ve resimleri çıktı. Bunları facebook'ta bir el işi grubunda paylaşmışlar.
  • Pet şişeden bileklik nasıl yapılır?Pet şişeden bileklik nasıl yapılır? Pet şişeden neler yapılır adlı konu ve paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şimdi pet şişe ile bileklik asıl yapılır onu inceleyeceğiz.
  • Ayakkabı bağcığından bileklikAyakkabı bağcığından bileklik Eskiyen ayakkabınızın bağıcıkları ile bileklikler yapabilirsiniz ve çeşitli aksesuar ve materyaller ile kendi aksesuar modanızı yaratabilirsiniz.
  • Su taşından yüzük yapımıSu taşından yüzük yapımı Su taşından çok güzel aksesuar yapımı ve örneklerine devam ediyoruz. Şimdi ise sırada çok beğeneceğiniz bir yüzük yapımı ve örneği var.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica