Buradasınız : Ana Sayfa // Haberler // İletişim araçları nelerdir?

İletişim araçları nelerdir?

Bu yazımızda sizlerle iletişim araçları nelerdir ona bakacağız. 6 tane iletişim aracı bulunmaktadır. Bizde bunları sırasıyla sizlerle paylaştık.

iletişim araçları

Bilişsel iletişim araçları

Görsel-İşitsel iletişim araçları

Telekomünikasyon iletişim araçları

Kali-Grafik iletişim araçları

Organizasyon iletişim araçları

Sanatsal iletişim araçları

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Emre Aydın ResimleriEmre Aydın Resimleri Basamakları kendi tırnakları ile tırmanan ve genç kızların sevgilisi haline gelen emre aydın afili yalnızlık şarkısı ile tavan yapmıştır. Kariyerine barlarda şarkıcılık yaparak başlamıştır ve 6. cadde grubunun kurucusudur. Sing Your Song şarkı yarışmasında dönersen adlı parçası ile birinci olmuştur.
  • Ev kredisi faiz oranları 2015Ev kredisi faiz oranları 2015 2015 Düşük Faizli Konut Kredisi ürünü Garanti Bankası tarafından mı yoksa Denizbank tarafından mı veriliyor. Yoksa Büyüyen finansal kuruluşlar aradında sayılabilecek Odeabank tarafından mı? Bu sorunun cevabını en iyi kredi arama motoruyla bulabilirsiniz.   Garanti bankası : Oran: % 0,95 Deniz bank:         Oran: % 1,00 Finansbank:         Oran: % […]
  •  Protein içeren besinler nelerdir? Protein içeren besinler nelerdir? Soru : Vücut geliştirme yapıyorum ve proteine ihtiyacım oluyor. O zaman protein içeren besinler nelerdir bu konu hakkında bizlere kısa bilgi verebilirmisiniz. Cevap : Yediğimiz herşeyde aslında protein vardır. Ama merak ettiğiniz için sırasıyla söylüyelim. yumurta, et, tavuk, balık, süt ve peynirdir. Bunlardan yumurta, et, tavuk mercimek, kuru fasulye, nohut gibi […]
  • 19 Mayıs İle İlgili Resimli Şiirler19 Mayıs İle İlgili Resimli Şiirler Bu yazımızda arkadaşlar 19 mayıs ile ilgili olan resimli şiirleri sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Burada birbirinden güzel ve farklı 19 mayıs şiirlerini bulabilirsiniz.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica