Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // İlginç ve komik buluşlar

İlginç ve komik buluşlar

İlginç buluşların yanı sıra çok komik icatları ayağınıza getirdik. Resimlerle v fotolarla sizlerde değişik icatları inceleyebilirsiniz.

ilginç ve komik buluşlar paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Doğru Sözler FacebookDoğru Sözler Facebook Sosyal medyada insanlarla ve arkadaşlarınızla daha iyi iletişim kurmak için kullandığınız sözler son derece önemlidir. Paylaşımını yaptığınız sözler, sizi arkadaşlarınızın gözünde çok iyi birisi de yapabilir, çok kötü birisi de yapabilir. Bu nedenle insanlarla iletişimi güçlendirmenin en iyi yolu olarak doğru sözleri tercih etmek gelmektedir. Günümüz internet kullanıcılarını ele […]
  • Şeker bayramı turlarıŞeker bayramı turları Şeker bayramı turlarını ailenizle ve çocuklarınızla hem yurtiçinde hem yurt dışında gerçekleştirmeniz mümkündür. Vizeli ve vizesiz turların yanı sıra fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
  • berat kandili sözleriberat kandili sözleri Kandil sözlerini ailenizle, sevdiğiniz insanlarla ve akrabalarınızla paylaşmanız için bir araya getirmiş bulunuyorum. En özel kandillerin başında berat kandili gelmektedir. Kutsal kitabımız olan kuranı kerim berat gecesinde indirilmiştir. Kitabımız Allah'ın emir ve yasaklarını efendimize bildirmiş, O da biz tüm Müslümanlara bildirmiştir. Berat kandilinde namazınızı kıldınız, orucunuzu […]
  • Ramazan bayramı mesajları 2015Ramazan bayramı mesajları 2015 Yeni ramazan bayramı mesajları içerisinde anlamlı güzel mesajların yanı sıra resimli kısa uzun mesajlar ayrıca bulunmaktadır. Dilediğiniz 2015 ramazan mesajlarını aşağıdan indirebilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica