Buradasınız : Ana Sayfa // Eğitim // İlk yazı örnekleri

İlk yazı örnekleri

Tarihteki ilk yazı örneklerinden bir kaç fotoğraf ve görsel merak edenler için yayınlıyoruz. Yazının ilk çıktığı tarihi merak eden eminim bir hayli fazla.

İlk yazı örnekleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  •  İşsizlik nedir ? İşsizlik nedir ? İşsizlik günümüzde çok yaygın ve iş bulamayan birçok insanımız var. Gerçekten işsizlik çok kötü birşeydir ve kimse işsiz kalmak istemez. Neyse işsizlik nedir kısaca tanımını yapayım sizlere. İşsizlik herhangi bir işte çalışmayan ve işi olmayan kimselere denir.
  • 23 nisan nedir kısaca23 nisan nedir kısaca Her sene adı üstünde 23 nisanda kutlanmaktadır. Tam adı ulusal egemenlik ve çocuk bayramıdır. Türkiye'de ve kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyetinde ulusal bayram olarak kabul edilir ve bugün resmi tatil olarak ilan edilir. Elbette 23 nisanın mucidi ve bizlere onu armağan eden Mustafa kemal Atatürk'tür. Onun tarafından ülke ve dünya çocuklarına armağan edilmiş bir bayramdır. 23 nisan 1920'de […]
  • Yirmi üç nisan sözleri İngilizceYirmi üç nisan sözleri İngilizce Türkçe 23 nisan sözlerinden sonra şimdi ise biraz farklılık olsun diye İngilizce 23 nisan sözlerini merak eden arkadaşlarımıza sunmak istedik.
  • Pamukkale Üniversitesi Taban Puanları 2014 2015Pamukkale Üniversitesi Taban Puanları 2014 2015 2014/ 2015 Pamukkale Üniversitesi taban puanı ve kontenjanlarını merak eden öğrenciler için aşağıda tabloyu paylaşıyorum. Puanınıza göre seçebileceğiniz bölümler aşağıda net olarak verilmiştir. YGS / LYS sınavlarına girmiş ve yüksek puan almış öğrencilerin seçecekleri kaliteli üniversitelerin başında Pamukkale Üniversitesi gelmektedir. Pamukkale Üniversitesi 4 Yıllık […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica