Buradasınız : Ana Sayfa // Hayvanlar alemi // İngiliz pitbull terrier

İngiliz pitbull terrier

İngiliz pitbull terrier en güçlü köpeklerin başında geliyor. İyi bir eğitim verilmelidir. Yoksa ileride sahibine bile zarar verir. Bu tarz köpekler eğitimden geçmelidir.

İngiliz pitbull terrier resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Hamster kafesiHamster kafesi Hamster çok tatlı bir faredir. Evde bakılabilecek en şirin hayvanların başında gelmektedir. Onun için kafes arıyorsanız doğru yerdesiniz. Büyük küçük, el yapımı olmak üzere hamster kafes çeşitlerini bu makalemizde bulabilir, inceleyebilirsiniz.
  • Dünyanın en büyük köpek resimleriDünyanın en büyük köpek resimleri Köpekler günümüzde  suya yemeğe muhtaç olan gariban hayvanlardır. Özellikle yaz aylarında kapınızın önüne bir tas su koyun ve onları düşünün.  ''sadık'' denildiği zaman akla neden ilk köpekler gelir? Çünkü onlar ona verdiğiniz değeri hiçbir zaman karşılıksız bırakmazları. Sevimli tatlı hal ve tavırları ile dünyada en çok bakılan ve evcilleştirilen hayvanların başında gelmektedir. Türlü […]
  • English bulldog sahibindenEnglish bulldog sahibinden English bulldog sahiplerinin çekmiş oldukları fotoğrafları ve görüntüleri merak eden ziyaretçilerimiz için yayınlıyoruz. En çok tercih edilen köpeklerin başında english bulldog gelmektedir.
  • Beyaz kedi cinsleriBeyaz kedi cinsleri Beyaz kediler evde bakılabilecek en güzel kedilerin başında gelmektedir. Sevimli ve şirin olan beyaz kedileri çok beğeneceksiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica