Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // İnsan balığı

İnsan balığı

İnsan balığı diye bir şey var mı? Evet vardır ve yüzü aynı insana benzemektedir. Görünce çok şaşıracak ve odan hep arkadaşlarınıza bahsedeceksiniz.

İnsan balığı resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Mutluluk sözleri sevgiliyeMutluluk sözleri sevgiliye Mutluluğunuzu sevgilinizle paylaşmak istediğinizde bunu güzel bir anlatımla sevgilinize iletmeniz mutluluğu sizinle beraber paylaşıp aynı zamanda mutluluğunuzdan sevinç duymasını sağlayacaktır.Ancak mutluluğunuzu ifade etme seçiminiz kadar mutluluk nedeninizde önemlidir.Sevgilinizin mutsuz olabileceği bir şeyden ötürü mutluluk duyuyorsanız bu yöndeki mutluluklarınızı sevgilinizle […]
  • Peygamberimizin kabriPeygamberimizin kabri Hz. Muhammed kabrini herkes merak etmektedir. Böyle bir şey var mı? Yok mu? Tartışmaları süre dursun. Netten bulduğumuz peygamberimizin kabri resmini ve görselini aynen olduğu gibi paylaşıyorum.
  • Kurban bayramı mesaj sözleriKurban bayramı mesaj sözleri Kurban bayramı için mesaj sözleri arayanlar ve bilhassa facebookta paylaşacak arkadaşlarımız bu güzel sözleri ve mesajları görmeden kararlarını vermesinler çok şey kaçırırlar.
  • Arafat dağı resimleriArafat dağı resimleri Arafat dağını eminim sizlerde benim gibi merak ediyorsunuzdur. Müslümanların en çok merak ettiği dağlardan birisi arafat dağıdır ve bizlere çok şey ima eder.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica