Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // iş sağlığı ve güvenliği haftası 2015

iş sağlığı ve güvenliği haftası 2015

Bu sene yine her zaman olduğu gibi iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili pek çok konferanslar ve etkinlikler yurt genelinde yapılacaktır. İş sağlığı her şeyden önce gelir. Ülkemizde çalışanların vahim durumu ortadadır. Bu konuda hala herhangi bir düzenleme maalesef yapılamamıştır. İşçilerin güvenliğini sağlamak hükümetlerin ve politikacıların görevidir. Onların yararına yasalar çıktıkça iş kazaları eminim en aza inecektir. 4 mayıs 2015 iş sağlığı ve güvenliği haftasının başlangıcıdır ve 10 mayısa kadar sürmektedir.

iş sağlığı ve güvenliği haftası

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • İş güvenliği haftası 2015İş güvenliği haftası 2015 İş güvenliği haftası 2015 yılında çok farklı ve bilgilendirici eğitimlerle ve konferanslarla kutlanacak 4 mayısta başlıyor 10 mayısa kadar iş güvenliği ve sağlığı haftası devam ediyor.
  • iş sağlığı ve güvenliği haftası slogan ve afişleriş sağlığı ve güvenliği haftası slogan ve afişler Sloganlar ve afişlerle iş sağlığına ve güvenliğine sizlerde dikkat çekebilirsiniz. 4 ve 10 mayıs günlerinde dünyada ve ülkemizde etkinlikler yapılmaktadır.
  • İş güvenliği haftası ne zamanİş güvenliği haftası ne zaman 04 - 10 mayıs tarihleri arasında her sene işçi güvenliği haftası kutlanmaktadır. Amaç işçilerin hakkı, sağlığı ve güvenliğine vurgu yapmaktır.
  • Buzdolabı kokusu nasıl çıkarBuzdolabı kokusu nasıl çıkar Buzdolapları hayatımızın en vazgeçilmez parçalarından birisidir. Sebzelerin, meyvelerin ve içeceklerin taze olması bozulmaması için buzdolaplarına ihtiyaç vardır. İnsan sağlığı açısından büyük önem taşıyan bu kıstas ancak buzdolapları ile sağlanabilir.  Bazen kullandığımız buzdolaplarında kötü kokula meydana gelebilmektedir. Zamanı geçen sebzeler yada içine koyduğumuz herhangi bir […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica