Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // iş sağlığı ve güvenliği haftası slogan ve afişler

iş sağlığı ve güvenliği haftası slogan ve afişler

Sloganlar ve afişlerle iş sağlığına ve güvenliğine sizlerde dikkat çekebilirsiniz. 4 ve 10 mayıs günlerinde dünyada ve ülkemizde etkinlikler yapılmaktadır.

iş sağlığı ve güvenliği haftası slogan ve afişler

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • iş sağlığı ve güvenliği haftası 2015iş sağlığı ve güvenliği haftası 2015 Bu sene yine her zaman olduğu gibi iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili pek çok konferanslar ve etkinlikler yurt genelinde yapılacaktır. İş sağlığı her şeyden önce gelir. Ülkemizde çalışanların vahim durumu ortadadır. Bu konuda hala herhangi bir düzenleme maalesef yapılamamıştır. İşçilerin güvenliğini sağlamak hükümetlerin ve politikacıların görevidir. Onların yararına yasalar çıktıkça […]
  • İş güvenliği haftası 2015İş güvenliği haftası 2015 İş güvenliği haftası 2015 yılında çok farklı ve bilgilendirici eğitimlerle ve konferanslarla kutlanacak 4 mayısta başlıyor 10 mayısa kadar iş güvenliği ve sağlığı haftası devam ediyor.
  • İş güvenliği haftası ne zamanİş güvenliği haftası ne zaman 04 - 10 mayıs tarihleri arasında her sene işçi güvenliği haftası kutlanmaktadır. Amaç işçilerin hakkı, sağlığı ve güvenliğine vurgu yapmaktır.
  • 10 kasım şiirleri 4 kıtalık10 kasım şiirleri 4 kıtalık 4 kıtalık şiirleri ilkokul öğrencilerimize 10 kasım Atatürkü anma gününe istinaden yayınlıyoruz. Eminim onlar bu şiirleri gururla okuyacaklardır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica